دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 خرداد 1402 - 23:46
کمیته استیناف باید درباره مجوز حرفه‌ای برنامه‌ریزی کند

قنبرزاده: خبری از پرداخت سکه‌ها به ملی‌پوشان ندارم/ کار بازسازی ورزشگاه آزادی زمان می‌برد+ فیلم

قنبرزاده: خبری از پرداخت سکه‌ها به ملی‌پوشان ندارم  کار بازسازی ورزشگاه آزادی زمان می‌برد+ فیلم
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ اطلاعی از موضوع پرداخت سکه‌ها به ملی‌پوشان ندارم.
کد خبر : 850493

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، منصور قنبرزاده در حاشیه فینال جام حذفی بین استقلال و پرسپولیس، درباره حضور تماشاگران بیش از آن چیزی که مصوب شده بود، اظهار داشت: سازمان لیگ و فدراسیون در بلیت‌فروشی و تعداد تماشاگر خیلی دخل و تصرف ندارند و فقط نظر مشورتی می‌دهند. حضور ۳۵ هزار نفر قطعی نبود و گفتند اگر شرایطی پیش آمد، تعداد را بیشتر می‌کنیم که این اتفاق هم افتاد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: کار بازسازی ورزشگاه آزادی زمان می‌برد، ولی شاهد هستید که مسئولان در حال کار و تلاش هستند. الان که لیگ هم تعطیل شده، فرصت خوبی است که به این بازسازی سرعت بدهند و برای لیگ آینده و بازی‌های تیم ملی تکمیل شود.

وی با بیان اینکه هیچ اطلاعی از موضوع پرداخت سکه‌ها به ملی‌پوشان ندارد، درباره انتشار نامه مربوط به ممنوعیت قرارداد دلاری با بازیکنان و مربیان خارجی گفت: من در رسانه‌ها دیدم که معاون ریاست جمهوری به وزارت ورزش نامه زده است. این نامه تا این لحظه به دست فدراسیون و سازمان لیگ نرسیده است، اما اگر این مصوبه دولت باشد، باید قانوناً اجرا شود. در برخی کشورهای دیگر هم اینگونه است که با پول داخلی آن کشور قرارداد بسته می‌شود؛ مشابه اتفاقی که قبلاً در لیگ چین افتاده بود و با یوان قرارداد بسته بودند.

قنبرزاده درباره کسب مجوز حرفه‌ای در تیم‌های مختلف تصریح کرد: کمیته استیناف باید در این باره برنامه‌ریزی کند و چیزی به ما اطلاع نداده است.

ادامه صحبت‌ها را در فیلم زیر ببینید:

انتهای پیام/

ارسال نظر