دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 مهر 1401 - 16:36

انتصاب جدید در دانشگاه آزاد بندرعباس

انتصاب جدید در دانشگاه آزاد بندرعباس
معاون جدید فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان منصوب شد.
کد خبر : 807782

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بندرعباس، مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با حضور مسئولان برگزار و محمدحسین رنجبر با قدردانی از خدمات محمود صباحی‌زاده معاون سابق فرهنگی و دانشجویی این واحد دانشگاهی، محمد حیدری نارمندی را به‌عنوان معاون جدید این حوزه معرفی کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با اشاره به نقش حوزه فرهنگی دانشگاه‌ها در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی افزود: توسعه فرهنگ و فرهنگسازی زیربنای توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و علمی است و مهم‌ترین رسالت آموزش و پرورش، آموزش عالی و حوزه‌های علمیه توسعه فرهنگی جامعه اسلامی بوده که برمبنای اصول دینی و اخلاقیات بنا نهاده شده و باید در جامعه توسعه و ترویج یابد.

وی تأکید کرد: فعالیت‌های دانشگاه باید پیوست فرهنگی داشته باشد و مهم‌ترین هدف امور فرهنگی در دانشگاه‌ها امیدآفرینی، اخلاق حرفه ایی، آموزش فرهنگ صرفه‌جویی، کارآفرینی و خلاقیت میان نسل جوان است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری کرسی‌های آزاداندیشی با این هدف در دانشگاه‌های سراسر کشور تشکیل شده و باید موردعنایت بانیان فرهنگی قرار گیرد.

رنجبر امیدآفرینی و تبیین خدمات مسئولان را از دیگر مسائل مورد تأکید برشمرد و اضافه کرد: باید خدمات انجام شده در جامعه به درستی تبیین و روشنگری شود و با دادن امید و انگیزه به نسل جوان، آنان را برای ساختن ایرانی آباد و اسلامی آماده کرد.

انتصاب جدید در دانشگاه آزاد بندرعباس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان از جوانان خواست تا در این برهه زمانی هوشیارانه عمل کنند و فریب دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی را نخورند؛ زیرا دشمن همیشه برای گمراه ساختن افکار عمومی در کمین نشسته و تلاش می‌کند تا این همه خدمات قابل ستایش را زیر سؤال برده و جامعه را دچار چالش، ناامیدی و یأس کند.

وی عنوان کرد: حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی باید با ایجاد روحیه نشاط وامیدآفرینی و توسعه کانون‌های علمی و فرهنگی و ایجاد نشریات دانشجویی و گروه‌های ورزشی و ایجاد محیط امن آموزشی و با ایجاد رفاه به جوانان دانشجو در خوابگاه‌های دانشجویی، پیشگام رسیدن به تعالی آرمان‌های انقلاب و اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی در ترسیم و هدف‌گذاری این فرایند بزرگ باشد.

محمود صباحی‌زاده معاون پیشین فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس نیز به بیان عملکرد چند ساله خود در این حوزه پرداخت و محمد حیدری‌نارمندی معاون جدید این حوزه نیز برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی خود را در این حوزه تشریح کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته