دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
14 خرداد 1403 - 17:30
پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری؛

مرتضوی: رئیس جمهور باید پرچمدار تولید باشد

مرتضوی: رئیس جمهور باید پرچمدار تولید باشد
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه رئیس جمهور باید پرچمدار تولید باشد، گفت: بدانید که رسم رئیسی اهتمام به تولید و اشتغال و توجه به محرومان در بستر عدالت اجتماعی بوده است و شاخص‌های رشد اقتصادی موید راه و حرکت پربرکت آن شهید بزرگوار است.
کد خبر : 915182

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت سیزدهم (شهید رئیسی) دقایقی قبل برای ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شده و در حال انجام فرایند ثبت‌نام در این انتخابات است.

 صولت مرتضوی وزیر کار و رفاه اجتماعی پس از تکمیل فرایند ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: به روز رسانی و تقویت یارانه‌ها تحرک در اشتغال کاهش بیکاری ارتباط مؤثر و عزتمندان با دنیا خصوصاً همسایگان نتیجه و گواه تلاش‌های شبانه روزی همکارانم در دولت مردمی است.

وی افزود: حالا ایران اسلامی و انقلابی در گام دوم با توکل به خدا، اعتماد به توانمندی خود و با اتکا به مردم و قانون اساسی در جایگاهی است که می‌تواند با قدرت و مقاومت راه خود را در اقتصاد جهان باز کند. اما بدانیم بگوییم و بپذیریم که تنها راه ورود و حرکت در نظم نوین جهانی با اقتصادی در خور نام ایران جهش تولید با مشارکت مردم است. رئیس جمهور باید پرچمدار تولید باشد.

وی افزود: مردم عزیز در این روزها اسم شهید رئیسی را بیش از گذشته شنیدید اما بدانید که رسم رئیسی اهتمام به تولید و اشتغال و توجه به محرومان در بستر عدالت اجتماعی بوده است و شاخص‌های رشد اقتصادی موید راه و حرکت پربرکت آن شهید بزرگوار است.

وی افزود: مردم ایران با کوله باری از تجربه در سطوح مختلف مدیریتی کشور آمده‌ام تا به رسم رئیسی و با علم و دانش اساتید، انگیزه جوانان، خلاقیت نخبگان، همت کارگران توانمندی بانوان فرهیخته، تجربه بازنشستگان و با تکیه بر نقشه راه و گفتمان امام و رهبری پرچم تولید را بر بلندای ظرفیت‌های بی‌نظیر میهن اسلامی برافرازم.

مرتضوی تصریح کرد: امروز از مرحله سازندگی در حال توسعه بودن فوریت‌های رفاهی و دیپلماسی لبخند عبور کردیم و پس از وعده صادق و شوکت جبهه مقاومت جهان شاهد عزت ایران است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته