دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

ثبت‌نام در «رویداد ملی زبان خارجی» تیرماه آغاز می‌شود

ثبت‌نام در «رویداد ملی زبان خارجی» تیرماه آغاز می‌شود
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شیوه‌نامه رویداد ملی آموزش زبان خارجی و آغاز فرآیند برگزاری این رویداد خبر داد.
کد خبر : 914322

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، احمد محمودزاده، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در تشریح این خبر گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، فرآیند ثبت‌نام شرکت‌کنندگان رویداد ملی آموزش زبان خارجی از تیر به‌صورت سامانه‌ای آغاز می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند در این رویداد ملی شرکت کنند.

وی به ضرورت بهره‌گیری از نظرات کارشناسان و نخبگان در حوزه آموزش زبان خارجی اشاره و اظهار کرد: این رویداد ملی در سه محور مقالات علمی و تجارب پژوهشی، محتوای آموزشی و آثار تصویری با محوریت روایت پیشرفت برنامه‌ریزی شده است که امید می‌رود بتوانیم با دریافت آثار ارزشمند از سراسر کشور به اهداف تعیین شده نزدیک شویم.

محمودزاده با تاکید بر اینکه علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد ملی می‌توانند آثار خود را تا پایان شهریور در سامانه بارگزاری و ثبت‌نام کنند، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته علاوه بر مدرسان و زبان‌آموزان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و... نیز می‌توانند در این رویداد متناسب با بخش‌های مختلف شرکت کنند.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: داوری آثار ارسالی جهت شرکت در رویداد ملی زبان در مهر انجام می‌شود و آثار برگزیده ضمن انتشار در قالب کتاب در نمایشگاه کشوری در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. از برگزیدگان این رویداد در آیین اختتامیه که در آذر برگزار خواهد شد تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته