دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 آبان 1402 - 10:50

لزوم ایجاد سازوکار استفاده از توان علمی دانشگاهیان در مدیریت شهری

لزوم ایجاد سازوکار استفاده از توان علمی دانشگاهیان در مدیریت شهری
شهردار مرودشت گفت: ایجاد سازوکار لازم برای استفاده از توان علمی استادان و دانشجویان در حوزه مدیریت شهری ازجمله مواردی است که مورد توجه قرار خواهد گرفت.
کد خبر : 880322

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدعلی گلکاری، شهردار مرودشت در دیدار سیروس فارسی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت اظهار کرد: شورا و شهردار به‌عنوان محور و نقطه اتکای توسعه عمرانی شهر بوده و همکاری و تعامل بین مراکز علمی و اداری و عمرانی می‌تواند در راستای رونق و شکوفایی شهر نقش مهمی ایفا کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد از امکانات و توانمندی‌های مناسبی برای خدمت به شهر برخوردار است و با تعامل و همفکری با استادان، می‌توانیم به گسترش این خدمات کمک کنیم، افزود: ایجاد سازوکار لازم برای استفاده از توان علمی استادان و استفاده از دانشجویان علاقه‌مند و فعال در حوزه مدیریت شهری ازجمله مواردی است که مورد توجه قرار خواهد گرفت.

تعامل سازنده دانشگاه با حوزه شهری در راستای عمران و آبادی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت نیز خواستار همکاری متقابل دانشگاه با شهرداری و گسترش تعاملات، همکاری‌های دوجانبه و استفاده از ظرفیت‌های طرفین شد و گفت: یکی از رویکرد‌های دانشگاه، تعامل سازنده دانشگاه با حوزه شهری در راستای عمران و آبادی است.

سیروس فارسی اضافه کرد: کلیت دانشگاه حرکت از حالت آموزش محور به سمت فعالیت‌های مهارتی، فناورانه و کارآفرینی است و با توجه به وجود زیرساخت‌ها و ظرفیت موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و شناخت ظرفیت‌های شهری، آماده همکاری در زمینه‌های مختلف با استفاده از ظرفیت استادان دانشگاه هستیم.

به گزارش آنا، در این جلسه، در راستای حل مشکلات برخی املاک دانشگاه آزاد همکاری‌های خوبی صورت گرفت و پیرامون این موضوع بحث و تبادل‌نظر شد و توافقاتی صورت گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر