دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس هیئت مدیره مجمع عالی حکمت اسلامی:

اندیشه علامه طباطبائی در طول زندگی انجام وظیفه در مقابل خداوند بوده است

اندیشه علامه طباطبائی در طول زندگی انجام وظیفه در مقابل خداوند بوده است
رئیس هیئت مدیره مجمع عالی حکمت اسلامی گفت: علامه طباطبائی از جمله افرادی هستند که بهترین راه را رفته اند و در طول زندگی همواره به این می‌اندیشید که وظیفه اش در مقابل خداوند چیست و حتی در حوزه متوجه شدند که کار‌های نکرده بسیار است؛ بنابراین تمام تلاش خود را عزم کردند تا در راه الهی مسئولیت خود را به درستی انجام دهند.
کد خبر : 880317

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، آیت الله غلامرضا فیاضی، رئیس کنگره بین‌‌‌‌المللی علامه طباطبائی در اختتامیه این کنگره که هم اکنون (سه شنبه، ۳۰ آبان ۱۴۰۲) در دانشگاه الزهرا در حال برگزاری است، اظهار کرد: همه ما می‌دانیم که خداوند نیرویی برتر از انسان نیافریده است، اما برخی از انسان‌ها از توانایی‌هایی که خداوند در وجود آن‌ها آفریده است اصلا استفاده نمی‌کنند.

وی افزود: انسان‌هایی که عمر آن‌ها سرمایه اصلی‌‌‌‌‌‌شان است و به درستی از آن استفاده می‌کنند بهترین مخلوقات خداوند هستند.

آیت الله فیاضی تصریح کرد: حضرت علامه طباطبائی از جمله افرادی هستند که بهترین راه را رفته اند و در طول زندگی همواره به این می‌اندیشید که وظیفه اش در مقابل خداوند چیست و حتی در حوزه متوجه شدند که کار‌های نکرده بسیار است؛ بنابراین تمام تلاش خود را عزم کردند تا در راه الهی مسئولیت خود را به درستی انجام دهند.

رئیس هیئت مدیره مجمع عالی حکمت اسلامی ادامه داد: امیدوارم ما هم این مسیر را همانند علامه طباطبائی پیش برویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر