دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
از سوی کانون ادبی زمستان؛

بزرگداشت یونس شکرخواه برگزار می‌شود

بزرگداشت یونس شکرخواه برگزار می‌شود
آیین بزرگداشت یونس شکرخواه عصر جمعه نوزدهم آبان ۱۴۰۲ به همت کانون ادبی زمستان برگزار می‌شود.
کد خبر : 877748

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، بیست و سومین ماه‌ نشست در آستانه که به آیین بزرگداشت یونس شکرخواه اختصاص دارد، عصر جمعه ۱۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۵ با حمایت موسسه فاروس در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

واژه‌نامه پژوهش‌های ارتباطی و رسانه‌ای، تکنولوژی‌های ارتباطی و جامعه اطلاعاتی، مبانی خبرنویسی، خبرنویسی مدرن، خبر، واژه‌نامه ارتباطات، خبرنویسی مدرن، روزنامه نگاری سایبر؛ جامعه اطلاعاتی و آزادی بیان، سبک‌های خبرنویسی، انفجار بزرگ خاموش و ... تنها بخشی از تالیفات این استاد علوم ارتباطات است.

ایران درودی، حسام الدین سراج، ژاله علو، پرویز پورحسینی، فریدون شهبازیان، هوشنگ کامکار، محمد سریر، سیمین غانم، شمس لنگرودی و محمد علی بهمنی از جمله بزرگانی بودند که در این سال‌ها بزرگداشت آنان از سوی کانون ادبی زمستان برگزار شده است.

انتخاب بهترین ترانه ماه به داوری عبدالجبار کاکایی، داود رحمت‌الهی و مهدی موسوی میرکلایی، انتخاب بهترین موسیقی پاپ ماه به داوری محمدرضا چراغعلی، مسعود همایونی و مهدی یغمایی، انتخاب بهترین موسیقی ایرانی ماه به داوری حسین فاضل، علیرضا وکیلی‌منش و مصطفی جلالی‌پور و اجرای موسیقی توسط محمدرضا چراغعلی و مهدی یغمایی از جمله بخش‌های این برنامه است که در قالب بیست و سومین برنامه در آستانه با حمایت موسسه فاروق برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته