دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 آبان 1402 - 14:42
رئیس پژوهش دانشگاه آزاد صفادشت عنوان کرد؛

اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان با رویکرد اشتغال

اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان با رویکرد اشتغال
مریم مصلحی‌شاد گفت: طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان با رویکرد اشتغال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران برگزار می‌شود.
کد خبر : 877734

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مریم مصلحی‌شاد، رئیس پژوهش و برگزارکننده دوره‌های مهارت‌آموزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت در جلسه‌ای با حضور مسئولان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران اظهار کرد: قصد داریم با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، دانشجویان را در زمینه‌های مختلف مهارتی آموزش دهیم و آنان را برای ورود به بازار کار آماده کنیم.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت از ظرفیت‌های موجود در این اداره کل، مانند آموزش‌های مهارتی، برگزاری مسابقات مهارت‌محور ویژه دانشجویان، تدوین و بازنگری استاندارد‌های آموزشی و طراحی سؤالات آزمون، بهره خواهد برد.

رئیس پژوهش و برگزارکننده دوره‌های مهارت‌آموزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت گفت: مرکز پژوهش این واحد دانشگاهی با هدف تحقق شعار هر دانشجو یک تخصص یک مهارت، بیش از ۵۰ دوره مهارتی را با مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای استان تهران در طول یک سال گذشته برگزار کرده و با جذب و همراه ساختن مخاطبان برون‌سازمانی، صنایع و کارخانه‌های مواد غذایی، درآمد غیرشهریه‌ای این واحد صفادشت را افزایش داده است.

به گزارش آنا، در پایان این نشست، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت و سازمان فنی‌وحرفه‌ای استان تهران منعقد و مجوز تمدید پنج ساله دانشگاه اهدا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته