دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

رویداد آشنایی نودانشجویان با دستاوردهای جهاد دانشگاهی برگزار شد

رویداد آشنایی نودانشجویان با دستاوردهای جهاد دانشگاهی برگزار شد
نمایشگاه «آشنایی نودانشجویان» با دستاورهای علمی و فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران در محل مرکز فرهنگی این سازمان برگزار شد.
کد خبر : 877682

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایشگاه «آشنایی نودانشجویان» با دستاوردهای علمی و فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران در محل مرکز فرهنگی این سازمان برگزار شد.

این نمایشگاه که هم‌زمان با نمایشگاه آشنایی نودانشجویان با دانشگاه تهران، برگزار شده است، حدود ۵۰۰۰ دانشجوی دانشگاه تهران در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، می‌توانند از نمایشگاه تشکل‌ها و نهادهای مختلف دانشگاه تهران، بازدید ‌کنند.

هم‌چنین نودانشجویان این امکان را دارند که با حضور در غرفه معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران به‌منظور همکاری و فعالیت در کانون‌های شعبه سازمان دانشجویان، مرکز آفرینش‌های هنری و مرکز سپهر اندیشه، برای ثبت‌نام اقدام کنند.

طی این مدت این فرصت برای نودانشجویان فراهم است که از نمایشگاه دستاوردهای چهار دهه فعالیت‌ سازمان جهاد دانشگاهی تهران در حوزه‌های مختلف پژوهش و فن‌آوری، آموزشی و فرهنگی واقع در مرکز فرهنگی دکتر سعید کاظمی آشتیانی بازدید داشته باشند و از نزدیک با این دستاوردها آشنا شوند.

در نمایشگاه «آشنایی نودانشجویان» با دستاوردهای جهاد دانشگاهی تهران برای دانشجویان متقاضی امکان تعیین سطح زبان انگلیسی به‌صورت رایگان توسط مدرسان جهاد تهران فراهم شده است.

این نمایشگاه از ۸ تا ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل مرکز فرهنگی دکتر سعید کاظمی آشتیانی، واقع در دانشگاه تهران، ضلع جنوبی دانشکدگان فنی دایر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته