دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مورایس: برای مسابقه با آلمالیق صددرصد آماده هستیم/ رضاییان: در بازی بزرگ فردا حق اشتباه نداریم

مورایس: برای مسابقه با آلمالیق صددرصد آماده هستیم  رضاییان: در بازی بزرگ فردا حق اشتباه نداریم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازیکنان ما از نظر روحی، فیزیکی، تاکتیکی و تکنیکی بهترین آمادگی را دارند و می‌توانم بگویم برای این مسابقه صددرصد آماده هستیم و باید بهترین نتیجه را در مسابقه کسب کنیم.
کد خبر : 874649

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با آلمالیق اظهار داشت: از مسابقات آسیا انتظار می‌رود که یک بازی عادلانه و منصفانه باشد و رقابت‌های خوبی را شاهد باشیم.

وی افزود: این بالاترین سطح مسابقات آسیا است و امیدواریم که فردا یک دیدار بسیار خوب را شاهد باشیم و برای هواداران مسابقه بسیار خوبی را به نمایش بگذاریم.

مورایس تصریح کرد: بازیکنان ما از نظر روحی، فیزیکی، تاکتیکی و تکنیکی بهترین آمادگی را دارند و می‌توانم بگویم برای این مسابقه صددرصد آماده هستیم و باید بهترین نتیجه را در مسابقه کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: ما هر روز کارمان را به بهترین شکل و جدی انجام می‌دهیم؛ ما بازیکنان حرفه‌ای و با تجربه‌ای در مسابقات آسیایی داریم. حریف در این مسابقه نیاز به امتیاز دارد اما ما هم نیاز به امتیاز داریم؛ همه نیاز به امتیاز در بازی داریم.

مورایس یادآور شد: ما برای اجتماع، مردم و عدالت نیاز داریم؛ فوتبال برای متحد شدن و دوست پیدا کردن است و از بازی فردا یک مسابقه باعدالت و منصفانه نیاز داریم.

سرمربی تیم سپاهان گفت: ما به حریف، فرهنگ ازبکستان و هواداران احترام می‌گذاریم، اهالی فوتبال به فوتبال فکر می‌کنند و امیدوارم در‌ فوتبال به تفاوت‌ها و در کنار هم بودن احترام بگذاریم.

رضاییان: باید ۳ امتیاز مسابقه را کسب کنیم

رامین رضاییان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل آلمالیق ازبکستان اظهار کرد: ما آمادگی خوبی برای این مسابقه داریم و برای مسابقه آماده هستیم. هر کسی می‌داند این مسابقه بازی پراهمیتی است.

وی ادامه داد: بازی برای ما بسیار مهم است و  در این بازی ما به دنبال ۳ امتیاز مسابقات هستیم. بدون شک در این مسابقه بهترین تلاشمان را می‌کنیم و باید ببینیم سرمربی چه می‌خواهد و چه اتفاقی در زمین صورت می‌گیرد.

بازیکن تیم سپاهان ادامه داد: من یک انسان کامل نیستم اما تلاشم این است که درباره فردا مثبت فکر کنیم و امیدوارم که با کسب ۳ امتیاز به ایران برگردیم. بدون شک این بازی، مسابقه بسیار مهمی است و نمی‌توانیم این بازی را با بازی‌های ایران مقایسه کنیم.

رضاییان افزود: در بازی‌های بزرگ حق اشتباه نداریم و باید فردا با تمرکز کامل صددرصد آماده ظاهر شویم. تیم‌های ازبکستان تیم‌های بسیار خوبی هستند و باید بهترین تلاش خود را به نمایش بگذاریم و برای هواداران، سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر