دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
برگزاری جشنواره ملی «دنیای بدون اسرائیل برای کودکان»؛

صحرایی: دنیای بی‌اسرائیل، دنیای امن‌تری است

صحرایی: دنیای بی‌اسرائیل، دنیای امن‌تری است
وزیر آموزش‌وپرورش گفت: دنیای بی‌اسرائیل دنیایی است که دانشمندان راحت می‌توانند در کشور خود خدمت کنند، دنیای بی‌اسرائیل خیلی دنیای امن‌تریست.
کد خبر : 874565

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری‌آنا، رضامراد صحرایی با بیان اینکه دنیای بی‌اسرائیل دنیایی است که در آن جنگ، فتنه، مظلوم‌کشی و کودک کشی نیست، اظهار کرد: دنیای بی اسرائیل، دنیایی است که کشور‌ها می‌توانند بر اساس منافع خود با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

وی ادامه داد: دنیای بی‌اسرائیل دنیایی است که دانشمندان راحت می‌توانند در کشور خود خدمت کنند. دنیای بی‌اسرائیل خیلی دنیای امن‌تری است. برای دانش آموزان دنیای بی‌اسرائیل را نشان دهید که چه دنیای خوبی است.

 در این راستا جشنواره ملی «دنیای بدون اسرائیل برای کودکان» از سوی وزارت آموزش‌وپرورش ویژه هنرجویان یا همان دانش آموزان هنرستان‌های سراسر کشور در قالب طراحی پوستر، موشن گرافی، پویانمایی و نقاشی برگزار شده است.

مخاطبان می‌توانند آثار خود را تا هفتم آبان ۱۴۰۲، به همراه نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نام هنرستان و منطقه محل تحصیل به نشانی Azadi_ghazeh@ در پیام‌رسان شاد ارسال کنند که به آثار منتخب جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر