دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مهر 1402 - 12:48
سخنگوی وزارت امور خارجه:

شناسایی بين‌المللی رژیم صهیونیستی به عنوان «هویتی تروریستی» مطالبه همه آزادگان است

شناسایی بين‌المللی رژیم صهیونیستی به عنوان «هویتی تروریستی» مطالبه همه آزادگان است
ناصر کنعانی با انتشار پیامی نوشت: اعلام و شناسایی بين‌المللی رژیم صهیونیستی به عنوان «هویتی تروریستی» و پیگرد و محاکمه جنایتکاران جنگی صهیونیست مطالبه همه انسان‌های آزاده، منصف و عدالتخواه جهان است.
کد خبر : 874368

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: بعد از حمله فاجعه‌آمیز به بیمارستان ⁧المعمدانی⁩، برخی مساجد، مدارس و  کلیسای ارتدکس یونانی در ⁧غزه⁩، رژیم صهیونیستی بیمارستان‌های دیگری در غزه را تهدید به حمله کرده است!

‏در ادامه این پیام آمده است: این جنایات هولناک به معنای عبور رژیم صهیونیستی از مرز جنون و یک رسوایی اخلاقی بزرگ و شرم‌آور برای آن دسته از دولت‌هایی است که اکنون نیز همانند گذشته بطور بی قید و شرط در کنار رژیم صهیونیستی قرار دارند و در عین حال هر روز به دیگران درس حقوق بشر⁩ می‌دهند.

این پیام می‌افزاید: ‏اشغالگری، تجاوز، جنگ، جنایت، ترور، نسل‌کُشی⁩، کودک‌کُشی، حمله به مساجد، کلیسا، بیمارستانها، آمبولانس‌ها و خودرو‌های امدادی، مدارس، منازل و مجتمع‌های مسکونی، اردوگاه‌های پناهندگان، خبرنگاران و ... همگی جرائمی هستند که در جهان امروز بطور یکجا در خصوص یک رژیم جعلی و هویتی تروریستی به نام «اسرائیل» با ۷۵ سال جنایت بدون توقف مصداق پیدا می‌کند! ‏و این روز‌ها در قاب غزه⁩ ارتکاب تمامی جنایات یادشده بطور همزمان و روزمره در مقابل دیدگان بهت زده جهانیان قرار دارد.

در پایان این همچنین آمده است: ‏اکنون اعلام و شناسایی بین‌المللی رژیم صهیونیستی بعنوان «هویتی تروریستی» و پیگرد و محاکمه جنایتکاران جنگی صهیونیست مطالبه همه انسان‌های آزاده، منصف و عدالتخواه جهان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر