دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

کارت‌های زرد و قرمز بی‌مورد غلامپور/ اتفاق تیم امید درس عبرت نمی‌شود؟

کارت‌های زرد و قرمز بی‌مورد غلامپور  اتفاق تیم امید درس عبرت نمی‌شود؟
مربی دروازه بان‌های استقلال اخطارها و اخراج‌های بی موردی را تجربه کرده تا تنبیه وی به ضرر آبی‌پوشان شود.
کد خبر : 874285

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، مربی دروازه‌بان‌های استقلال در فصول اخیر همواره به خاطر اخطار و اخراج‌های بی مورد شهره شده و در زمان مربیگری ریکاردوساپینتو بارها با کارت‌های زرد و قرمز داوران مواجه شد و شب گذشته هم در دیدار با هوادار اخطار عجیبی گرفت.

بهزارد غلامپور در حالی که اعضای کادرفنی حق خروج از منطقه نیمکت را ندارند به درون زمین دوید و در جشن شادی بازیکنان استقلال بعد از گل مهرداد محمدی شرکت کرد و بلافاصله از داور کارت زرد گرفت.

همین کارت زرد اعضای کادرفنی و بازیکنان زمانی مشخص می‌شود که تیم ملی امید ما به خاطر همین مسئله شانس صعود به المپیک را از دست داد.

غلامپور فصل قبل بازی با ملوان را به خاطر محرومیت از دست داد، در بازی با سپاهان به خاطر اعتراض شدید به تصمیم داور از زمین بازی اخراج شد، در بازی این فصل استقلال با سپاهان در ورزشگان نقش جهان رفتاری از خود ننشان دد که باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای نوشت: متأسفانه پس از دیدار سپاهان و استقلال برخی از اعضای کادر فنی و مدیریتی استقلال از جمله بهزاد غلامپور، کلمات وقیحانه‌ای را در خصوص باشگاه سپاهان و اعضای تیم فوتبال این باشگاه به ویژه پیام نیازمند، دروازه‌بان ملی‌پوش سپاهان، به کار بردند و متأسفانه بدون رعایت حرمت اهالی فوتبال و بی‌توجه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سخن راندند.

رفتار و سکنات مربی دروازه‌بان‌های استقلال اگر اصلاح نشود شرایط را برای آبی‌پوشان در بازی‌های بعدی سخت‌تر می‌کند. همانند بازی فصل گذشته با ملوان که به خاطر محرومیت غلامپور، علیرضا رضایی با تمرینات سینا سعیدی‌فر برای ایستادن درون دروازه استقلال گرم کرد. در روزی که سید حسین حسینی دروازه‌بان مصدوم استقلال با عصا در ورزشگاه حاضر شد. او زمانی که دستیار فرهاد مجیدی و ریکاردو ساپینتو بود هم از این دست اخطارها و اخراج‌ها را پشت سر گذاشته بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته