دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد؛

تهیه بسته تشویقی ویژه املاک اوقافی در بافت‌های فرسوده تا ۲۰ روز آینده

تهیه بسته تشویقی ویژه املاک اوقافی در بافت‌های فرسوده تا ۲۰ روز آینده
مهدی هدایت گفت: با هدف تسریع در روند بازآفرینی و رفع موانع نوسازی پلاک‌های اوقافی در بافت‌های فرسوده، بسته تشویقی ویژه املاک اوقافی تا ۲۰ روز آینده جهت پیشنهاد به مراجع ذی‌صلاح تهیه و تدوین می‌شود.
کد خبر : 874273

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی هدایت در جلسه کمیته امنیتی حقوقی ستاد بازآفرینی شهر تهران که با حضور معاون استانداری تهران، مدیرکل امنیتی، فرماندار تهران، شهردار منطقه ۱۹ و سایر اعضاء این کمیته برگزار شد از تهیه بسته تشویقی اوقافی تا بیست روز آینده برای حل مشکلات ثبتی، مالکیتی پلاک‌های اوقافی واقع در محدوده بافت‌های فرسوده تهران خبر داد.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به افزایش آمار صدور اسناد مالکیتی در بافت‌های فرسوده، عنوان کرد: در شش ماهه سال ۱۴۰۱ تعداد ۶۰ مورد اخذ سند و رای مثبت صادر شده است در حالی که در نیم سال ۱۴۰۲ شاهد صدور تعداد ۳۵۰ مورد اخذ سند و رای مثبت در بافت‌های فرسوده بوده‌ایم که نشانگر رشد ۶ برابری نسبت به دوره مشابه بوده است.

در این جلسه مقرر شد موضوعات محلات دارای مسائل حقوقی، مالکیتی همچون فرحزاد، حصارک و محلات مناطق ۱۹ و ۲۰ در دستور کار بعدی کمیته حقوقی قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته