دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مهر 1402 - 20:16

غریب‌آبادی: کارگروه ویژه حقوقی قضایی پیگیری جنایات رژیم صهیونیستی تشکیل شد

غریب‌آبادی: کارگروه ویژه حقوقی قضایی پیگیری جنایات رژیم صهیونیستی تشکیل شد
معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه از تشکیل کارگروه ویژه حقوقی قضایی پیگیری جنایات رژیم صهیونیستی خبر داد و گفت: حقوقدانان طرفدار مظلومان؛ از مسلمان و غیرمسلمان، علیه رژیم صهیونیستی طرح دعوا کنند.
کد خبر : 874010

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، کاظم غریب‌آبادی، معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر عصر امروز چهارشنبه در تجمع اعتراضی وکلا و حقوقدانان که در پی حملات وحشیانه رژیم اشغالگر صهیونیستی به بیمارستان غزه، در میدان فلسطین برگزار شد، اظهار داشت: آنچه امروز در غزه شاهدیم، نتیجه چند دهه اقدامات وحشیانه، تجاوز و اشغال از سوی رژیم اسرائیل غاصب است که در اثر آن بیش از صدها هزار فلسطینی شهید و مجروح شدند و میلیون‌ها نفر نیز آواره گردیدند.

غریب‌آبادی افزود: حضور وکلا در این تجمع حاکی از عزم جدی جامعه حقوقی برای پیگیری جنایات رژیم کودک کش و آپارتاید اسرائیل است همان‌طور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند رژیم صهیونیستی باید محاکمه شود.

معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه در ادامه از تشکیل کارگروه ویژه حقوقی قضایی پیگیری جنایات رژیم صهیونیستی خبر داد و گفت: حقوقدانان طرفدار مظلومان؛ از مسلمان و غیرمسلمان، علیه رژیم صهیونیستی طرح دعوا کنند.

او در پایان گفت: امروز آمریکا و غرب تمام‌قد در حمایت از رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند، امیدواریم کشورهای اسلامی نیز که تاکنون مواضع خوبی اتخاذ کرده‌اند، تنها به صدور بیانیه اکتفا نکنند، چرا که آنچه مردم فلسطین امروز نیاز دارند اقدام عملی برای توقف جنگ، ارسال کمک‌های بشردوستانه و محاکمه جنایتکاران است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته