دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اطلاعیه آموزش‌وپرورش در محکومیت حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان غزه

اطلاعیه آموزش‌وپرورش در محکومیت حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان غزه
وزارت آموزش‌وپرورش در محکومیت حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان غزه اطلاعیه‌ای صادر کرد.
کد خبر : 873965

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، در اطلاعیه وزارت آموزش‌وپرورش در محکومیت حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان غزه آمده است: جنایت جنگی اخیر رژیم اشغالگر قدس در حمله به بیمارستان غزه بیانگر آن است که نسل‌کشی سازمان‌یافته و قتل‌عام کودکان بخش تفکیک‌ناپذیری از ایدئولوژی حاکم بر رژیم صهیونیستی است.

جنایت بیمارستان غزه نشان داد، فروپاشی رژیم صهیونیستی بسیار نزدیک است و تار‌های سست و بی‌بنیاد این خانه عنکبوت به‌زودی درهم‌پیچیده خواهد شد.

صهیونیست‌ها باید بدانند تاریخ پرافتخار مقاومت اسلامی و شرح جنایات و دشمنی آنان با اسلام و انسانیت در کلاس‌های درس دانش آموزان ایران و سایر سرزمین‌های اسلامی طنین‌انداز خواهد شد و معلمان آزاده تاریخ این نسل‌کشی سازمان‌یافته، اشغالگری ظالمانه و مقاومت قهرمانانه را برای دانش آموزان خود روایت خواهند کرد.

در پایان این اطلاعیه آمده است: معلمان و دانش‌آموزان ایران اسلامی ضمن محکومیت این جنایت جنگی وحشیانه همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین به‌ویژه دانش‌آموزان غزه اعلام می‌دارند و از معلمان و دانش‌آموزان سایر کشور‌های جهان می‌خواهند در مقابل این جنایت آشکار علیه انسانیت ساکت نمانند و از همه ظرفیت‌های ممکن برای محکومیت رژیم کودک‌کش صهیونیستی استفاده کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته