دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مربی مستعفی نساجی در آستانه حضور در لیگ یک/ مدیرعامل اسبق پیکان سرمربی مس می‌شود؟

مربی مستعفی نساجی در آستانه حضور در لیگ یک  مدیرعامل اسبق پیکان سرمربی مس می‌شود؟
مدیرعامل اسبق باشگاه پیکان و مربی مستعفی نساجی از گزینه‌های حضور در تیم مس کرمان هستند.
کد خبر : 873964

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، همان طور که روز گذشته در گزارشی اشاره کردیم وضعیت تیم های تحت شرکت مس در فوتبال چندان خوب نیست. یکی از این تیم ها مس کرمان است که در لیگ دسته اول حضور دارد.

این تیم که بعد از استعفای محمودی نیا سرمربی نداشته این روزها به دنبال رایزنی برای انتخاب سرمربی جدید است. گزینه های مختلی در روزهای گذشته رسانه ای شده اند اما به نظر می رسد هیچ یک از این گزینه ها شانسی برای سرمربیگری مس ندارند. چرا که وضعیت مالی باشگاه به ویژه با قانون سقف بودجه مناسب نیست و اگر باشگاه مس بخواهد با هر سرمربی جدیدی توافق کند از سقف بودجه باید عبور کند. از این رو مدیریت باشگاه مس تصمیم دارد اکبر محمدی که مدیر سازمان ورزش شرکت مس است را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کند.

البته هنوز سرمربیگری مدیرعامل سابق پیکان در مس کرمان قطعی نشده اما شواهد گویای این است که نزدیک ترین گزینه به شمار می رود. از سوی دیگر وحید فاضلی که بعد از باخت شب گذشته نساجی در خانه از سوی هواداران قائمشهری مورد اعتراض قرار گرفت صبح امروز استعفای خودش را رسانه ای کرد و گفته می شود در صورتی که اکبر محمدی سرمربی مس شود، فاضلی به عنوان دستیار اول در کنار او خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر