دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

محل بازی با پیکان سوژه امروز تمرین پرسپولیس/ گل محمدی کجاست؟

محل بازی با پیکان سوژه امروز تمرین پرسپولیس  گل محمدی کجاست؟
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود را در حالی پشت سر گذاشت که سرخپوشان در صحبت‌های خود درباره مکان برگزاری مسابقه با پیکان سوال می‌کردند.
کد خبر : 873696

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، تمرین امروز پرسپولیس از ساعت یازده و ۳۰ دقیقه به مدت یک ساعت در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

راندو در سه گروه، شوتزنی به سمت دروازه و مرور برنامه‌های تاکتیکی، برنامه تمرینی امروز را تشکیل می‌داد. این در حالی بود که پرسپولیس برای برنامه‌ریزی آخرین تمرین خود منتظر اعلام رسمی محل برگزاری مسابقه با پیکان است.

اعضای تیم نیز در جریان تمرین امروز درباره محل برگزاری مسابقه با یکدیگر گفت و گو داشتند.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با این شرایط روبه‌رو است که ملی‌پوشان خود را تا قبل از بازی با پیکان برای حضور در تمرینات در اختیار نخواهد داشت و به فاصله یک روز، بعد از بازگشت ملی‌پوشان، بازی با پیکان برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش آنا، گزارش تمرین پرسپولیس در روزهای گذشته در حالی روی خروجی رسمی این باشگاه قرار می گیرد که هیچ عکسی از یحیی گل محمدی در محل تمرین منتشر نمی شود و مشخص نیست سرمربی سرخپوشان چرا خودش در تمرین دادن شاگردانش حضور ندارد. البته او در محل تمرین حاضر می شود اما ظاهرا با لباس شخصی در کنار زمین یا دفترش در ورزشگاه حضور پیدا می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته