دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

فدوی: جنایت‌ها در غزه متوقف نشود، شوک دیگری در راه است

فدوی: جنایت‌ها در غزه متوقف نشود، شوک دیگری در راه است
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر جنایت‌ها در غزه ادامه یابد، شاید مردم مسلمان سایر کشورها نیز علیه صهیونیست‌ها وارد میدان شوند و شوک دیگری در راه باشد.
کد خبر : 873688

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در حاشیه آیین معارفه فرمانده سپاه قائم آل‌محمد (عج) استان سمنان در حسینیه شهدای سپاه استان درباره آخرین وضع جبهه مقاومت اظهار کرد: دشمن صهیونیستی هنوز از شوک شکست بسیار بزرگی که در تاریخ خود متحمل شده، درنیامده است.

وی تصریح کرد: این شکست راهبردی از ذهن همه کسانی که سال‌ها غاصبانه در سرزمین مقدس فلسطین اشغالی حضور یافته‌اند، بیرون نخواهد رفت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: شوک نیرو‌های مقاومت به صهیونیست‌ها ادامه پیدا خواهد کرد تا وقتی که این غده سرطانی از روی نقشه جهان محو شود.

فدوی گفت: رژیم صهیونیستی همواره خباثت می‌کند و مقاومت اسلامی آن را روزی از بین خواهد برد.

وی ادامه داد: جبهه مقاومت امروز مستحکم‌تر از قبل به راه خود ادامه می‌دهد و آسیب‌هایی که به آن‌ها در جریان تهاجم اخیر صهیونیست‌ها وارد شده، هم بسیار کم و حداقلی بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: رژیم صهیونیستی، چون نتوانسته به جبهه مقاومت آسیب برساند، مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین را شهید می‌کند.

فدوی ادامه داد: با روالی که هم‌اکنون در سرزمین‌های اشغالی دیده می‌شود و همه مسلمانان عالم را در التهاب قرار داده است، امت اسلام ثانیه‌شماری می‌کنند تا به‌گونه‌ای به نقش خود در محور مقاومت دست یابند.

وی تصریح کرد: اگر خبیثان عالم روند جنایت‌ها را در غزه ادامه دهند، شاید مردم مسلمان سایر کشور‌ها نیز همچون مردم فلسطین و گروه‌های مقاومت که تاب تحمل این جنایت‌ها را نداشتند و هجوم بزرگی را علیه صهیونیست‌ها رقم زدند، وارد میدان شوند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح‌کرد: مسلمانان مترصد هستند تا فرصتی پیش آید و این بلا را دوباره بر سر صهیونیست‌ها فرود آورند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته