دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس ستاد عتبات دانشگاهیان خبرداد؛

آغاز ثبت نام حج تمتع ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها از ۶ آبان

آغاز ثبت نام حج تمتع ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها از ۶ آبان
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: پیش ثبت‌نام متقاضیان اعزام به حج تمتع سال ۱۴۰۳ اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها ویژه دارندگان سند ودیعه حج از ۶ آبان ماه آغاز می‌شود.
کد خبر : 873500

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت الاسلام مرتضی مطهری پور، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: با عنایت به رضایت مندی بالای زائران دانشگاهی بیت الله الحرام، حرم شریف نبوی (ص) و ائمه مظلوم بقیع (ع) و تاثیرات این سفر در ایجاد فضای معنوی در محیط دانشگاه و تاثیرگذاری بر نسل جوان، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در راستای عمل به این حرکت پربرکت فرهنگی، نسبت به برنامه ریزی و ثبت نام اولیه سومین دوره اعزام متمرکز کاروان اساتید دانشگاه‌ها برای اعزام به حج تمتع در سال ۱۴۰۳ اقدام می‌کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد:این ثبت نام ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان تهران، البرز، قم، قزوین، مرکزی و شهرستان کاشان است که سند ودیعه حج تمتع تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه۱۳۸۷را دارا هستند.

وی افزود: مهلت ثبت‌نام اولیه در این دوره، از تاریخ ۶ آبان لغایت ۲۰ آذرماه سال جاری خواهد بود و اساتید در بازه زمانی مذکور باید به دفاتر نهاد در دانشگاه محل تدریس خود مراجعه و نسبت به تحویل مدارک اولیه اقدام نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور گفت: با توجه به محدودیت ظرفیت، این کاروان مختص اعضای هیئت علمی و اساتید شاغل در دانشگاه هاست و امیدواریم با بازگشائی سفر‌های عمره بتوانیم در خدمت سایر دانشگاهیان برای سفر‌های معنوی زیارت بیت ا... الحرام و حرم شریف نبوی باشیم.

به گفته وی ثبت نام قطعی پس از اعلام اولویت‌های اعزام از طرف سازمان حج و زیارت خواهد بود. از متقاضیان درخواست می‌گردد بعد از نهایی کردن ثبت نام، با مراجعه به سامانه reserve.haj.ir نسبت به ویرایش و تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: برنامه‌های فرهنگی ویژه قبل، حین و پس از سفر حج برای کاروان در نظر گرفته شده و هزینه تمام شده، درجه کیفیتی کاروان و مبالغ پرداختی زائر بر مبنای اعلام سازمان حج و زیارت صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته