دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
24 مهر 1402 - 11:08

لیست ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی اعلام شد+اسامی نفرات

لیست ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی اعلام شد+اسامی نفرات
سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو ضمن اعلام اسامی رشته و ورزشکاران، از اعزام اولین گروه از کاروان فرزندان ایران خبر داد.
کد خبر : 873388

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، کمال جوانمرد ضمن اعلام اسامی ورزشکاران و رشته‌های اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو، اعلام کرد اولین گروه از کاروان " فرزندان ایران" شامگاه دوشنبه ۲۴ مهر ماه تهران را به مقصد شانگ‌های ترک خواهد کرد.

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو گفت: کاروان "فرزندان ایران" با شعار "ایمان، ایران، افتخار" در ۱۶ رشته ورزشی و با ۲۱۰ ورزشکار (۱۲۸ ورزشکار مرد و ۸۲ ورزشکار زن) به چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی هانگژو اعزام خواهد شد. جوان‌ترین ورزشکار کاروان فاطمه بیات ۱۳ ساله از رشته شطرنج توان یابان و مسن‌ترین ورزشکار اسدالله عظیمی ۶۴ ساله از رشته پارادوومیدانی هستند.

وی افزود: نمایندگان کشورمان در ۱۶ رشته ورزشی مردان و ۱۱ رشته ورزشی زنان به رقابت می‌پردازند. در این دوره از بازی‌ها رشته‌های پاراتکواندو و پاراکانو برای اولین بار است که برگزار می‌شود و ما نیز در این دو رشته نماینده خواهیم داشت. ضمن اینکه برای اولین بار در دو رشته پاراوزنه برداری بانوان و شطرنج توان یابان نیز شرکت کننده داریم.

جوانمرد خاطر نشان کرد: همانند ادوار گذشته کاروان ایران با همراهی یک سرپرست معنوی عازم بازی‌ها خواهد شد و برای این دوره از بازی‌ها  آواد الداغی دختر گرانقدر شهید حمید الداغی که به «شهید غیرت» نیز معروف است، در کنار ملی پوشان حضور دارد. همچنین حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا قاسمیان نیز در کسوت سرپرست فرهنگی در کنار ملی پوشان خواهد بود.

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی گفت: ملی پوش پرافتخار کشورمان ساره جوانمردی نیز به عنوان پرچمدار کاروان در مراسم افتتاحیه حضور دارد و در کسوتی جدید به عنوان مادر- قهرمان در این دوره از بازی‌ها شرکت می‌کند.

ملی‌پوشان تیم‌های بوچیا، دوچرخه سواری، گلبال، بسکتبال با ویلچر، بخشی از ملی‌پوشان تیم پارادوومیدانی، شطرنج، فوتبال نابینایان و پاراکانو امشب تهران را به مقصد شانگ‌های ترک خواهند کرد و پس از آن عازم هانگژو می‌شوند.

اسامی رشته‌های ورزشی، کادر فنی و ملی‌پوشان اعزامی کشورمان به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو را از اینجا مشاهده کنید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته