دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سخنگو هواپیمایی ایران‌ایر درباره تهدید پرواز 723

سخنگو هواپیمایی ایران‌ایر درباره تهدید پرواز 723
سخنگو هواپیمایی ایران‌ایر درباره تهدید بمب‌گذاری در هواپیمای این شرکت در هامبورگ توضیح ارائه کرد.
کد خبر : 872416

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا، حسام قربانعلی، سخنگو هواپیمایی ایران‌ایر درباره تهدید بمب‌گذاری در هواپیمای ایران‌ایر در هامبورگ توضیح داد: در پرواز عصر امروز به شماره ۷۲۳ جمهوری اسلامی ایران از فرودگاه حضرت امام به سمت فرودگاه هامبورگ پس از برخاستن و اعلام مسیر، در آسمان کشور اسلواکی یک هشدار امنیتی دریافت کرد.

او افزود: هواپیما مسیر خود را به سمت فرودگاه هامبورگ ادامه داد و نهایتاً با پرواز بر فراز لهستان و کاهش ارتفاع در حداقل زمان ممکن با اسکورت دو فروند هواپیما اتحادیه اروپا در نهایت در فرودگاه هامبورگ به زمین نشست.

سخنگو هواپیمایی ایران ایر تصریح کرد: پس از نشستن هواپیما به منطقه‌ای ایمن هدایت شد و تمام مسافران با سلامت کامل در فرودگاه مقصد پیاده شدند.

قربانعلی گفت: تأخیر در پیاده شدن به دلیل بررسی موارد امنیتی هم در بخش مسافر و هم بار بوده است. هواپیما از سوی پلیس فدرال و پلیس امنیتی این کشور مورد بررسی قرار گرفت. مشکلی وجود نداشت.

سخنگو هواپیمایی ایران ایر با بیان اینکه هواپیما چندین بار مورد بررسی و تجهیزات چک شد، گفت: شرایط طبیعی و تحت کنترل بوده و موضوعی گزارش نشده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر