دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

حسین نژاد: تغییر چهره تصمیم خودم بود/ حضورم در جام ملت‌ها در اختیار قلعه‌نویی است

حسین نژاد: تغییر چهره تصمیم خودم بود  حضورم در جام ملت‌ها در اختیار قلعه‌نویی است
بازیکن تیم ملی گفت: تمام تلاشم را می‌کنم که پیشرفت کنم و روز به روز بهتر باشم.
کد خبر : 872368

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدجواد حسین نژاد در خصوص دعوت شدن به اردوی تیم ملی بزرگسالان برای نخستین بار اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم به خاطر اینکه خیلی من را کمک کرده است و دوم هم از قلعه‌نویی هم تشکر می‌کنم که به ما جوان‌ها اعتماد کرده است و امیدوارم بتوانم افتخارآفرین باشم.

وی در واکنش به اینکه پاییز سال گذشته هیچ‌کس او را نمی‌شناخت، مهمترین فاکتور پیشرفت او در این مدت چه بوده که به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدف،‌عنوان کرد: خدا را شکر خیلی توانستم پیشرفت کنم و از باشگاه سپاهان تشکر می‌کنم که این امکان را برای ما بازیکنان جوان ایجاد کرد تا پیشرفت کنیم. از مورایس هم تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد و بازی کردم و امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم.

حسین نژاد دراره این موضوع که با بازیکنانی مانند سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش و ... حضور دارند و فکر می‌کند که در جام ملت‌ها هم در لیست نهایی امیر قلعه‌نویی باشد یا خیر، گفت: این موضوع در اختیار قلعه‌نویی است، ولی من تمام تلاشم را می‌کنم که پیشرفت کنم و روز به روز بهتر باشم. امیدوارم که هرچه خیر است برای من رقم بخورد.

هافبک تیم ملی کشورمان در پاسخ به این سؤال که تغییر چهره‌ هم داشته و تصمیم خودش بوده یا درخواست سرمربی تیم ملی بوده، تصریح کرد: نه، تصمیمی بود که خودم گرفتم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته