دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

«رصتا» جدول پخش نمایش خانگی را تنظیم می‌کند

«رصتا» جدول پخش نمایش خانگی را تنظیم می‌کند
عضو و رئیس شورای راهبری مجمع «رصتا» گفت: این نهاد به توصیه رئیس سازمان صدا و سیما به جدول پخش برنامه‌های شبکه نمایش خانگی ورود کرده تا مردم بتوانند از منافع شبکه نمایش خانگی بیشتر بهره‌مند شوند.
کد خبر : 872314

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی شاملو رئیس شورای راهبری مجمع رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر ایران (رصتا)، در سیزدهمین جلسه این مجمع بیان کرد: رویکرد مجمع «رصتا» در نظر گرفتن توامان منافع ذی‌نفعان و کاربران و همچنین پیگیری سیاست‌ها و اهداف نهاد تنظیم‌گر فضای مجازی است.

وی در ادامه درباره اقدامات به انجام رسیده در حوزه مسئولیت اجتماعی صحبت کرد و تدوین جدول پخش نمایش خانگی، همکاری با ساترا برای برگزاری هر چه بهتر دومین نمایشگاه «رصتا»، مشارکت در تدوین طرح جشنواره شبکه نمایش خانگی و کمک به رشد و توسعه رسانه‌های فراگیر استانی را از جمله مهمترین اقدامات مجمع «رصتا» در یک سال اخیر برشمرد.

شاملو با اشاره به جلسه این مجمع با شورای عالی فضای مجازی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای فرهنگ عمومی کشور به رسمیت شناخته شدن مجمع «رصتا» بین سازمان‌های مرتبط با حوزه صوت‌و تصویر فراگیر را از دستاورد‌های عملکرد این مجمع دانست و گفت: به زودی کمیسیون نقشه بازار مجمع «رصتا» تشکیل خواهد شد تا با همکاری معاونت تنظیم بازار و توسعه کسب‌و کار‌های ساترا شاهد فعالیت‌های دیگری در این حوزه باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته