دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 مهر 1402 - 10:04
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سنقر و کلیایی:

مدارس سما با عملکرد عالی کمک حال آموزش و پرورش هستند

مدارس سما با عملکرد عالی کمک حال آموزش و پرورش هستند
براتعلی کیهانی گفت: مدارس دانشگاه آزاد اسلامی کمک‌ کار آموزش و پرورش هستند و در بخش‌های گوناگون آموزشی، فرهنگی و پژوهشی عملکرد عالی دارند.
کد خبر : 872026

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، براتعلی کیهانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان سنقر و کلیایی در حاشیه بازدید دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از مدارس سمای این شهرستان با اشاره به اینکه مدارس دانشگاه آزاد اسلامی کمک‌کار آموزش و پرورش هستند، اظهار کرد: مدارس سما سنقر جزء مدارس پرطرفدار بوده و این امر نتیجه عملکرد عالی این مدارس در بخش‌های گوناگون آموزشی، فرهنگی و پژوهشی این شهرستان است.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی برای راه‌اندازی مدارس شناخته شده و برند، آموزش و پرورش این شهرستان از هر گونه کمکی برای شکل‌گیری مدارس خوب دریغ نمی‌کند.

دانشگاه آزاد برای افزایش کیفیت آموزش و پژوهش مدارس سما را تأسیس کرد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه هم گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با دید سود مالی مدارس سما را تأسیس نکرده؛ بلکه کیفیت در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مدنظر است، ضمن اینکه مدارس سما این شهرستان جای رشد بسیار دارد.

افشین غنی‌زاده درباره اجاره فضا‌های مناسب آموزشی توضیح داد: مجموعه مدارس دانشگاه آزاد اسلامی با هدف کمک به آموزش و پرورش خدمات خوبی را به مردم ارائه کرده و مصداق بارز آن نیز اعلام رضایت و خشنودی والدین از این موضوع و کسب رتبه‌ها و عناوین برتر در سطح منطقه و کشور توسط دانش آموزان سمایی است.

وی بیان کرد: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه تا مدارس یک خانواده است و امروزه خانواده‌ها برای بچه‌های خود بیشتر در زمینه آموزشی سرمایه‌گذاری می‌کنند که این فرصت خوبی برای مدارس دانشگاه است تا با توسعه کمی و کیفی فضا‌های آموزشی و با در نظر گرفتن ظرفیت‌های برون‌سازمانی شهرستان به این رسالت مهم جامه عمل بپوشانند.

مدارس سما با عملکرد عالی کمک حال آموزش و پروش هستند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با تأکید بر نظم و انضباط مالی، درآمد غیر شهریه‌ای، استفاده از ظرفیت‌های شهرستان، دوره‌های ضمن خدمت، طرح‌های خلاقانه و جذاب در تبلیغات جهت جذب دانشجو، اهتمام همکاران را در برون‌رفت از چالش‌های موجود مثمر ثمر دانست.

به گزارش آنا، افشین غنی‌زاده سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به همراه مجید فرهیان معاون امور مدارس دانشگاه آزاد اسلامی، رضا خالقی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنقر و کلیایی، حسین شریفی مدیر دبستان پسرانه سنقر، محمدرضا پناهی شکوه مدیر دبیرستان پسرانه دوره اول، جمعی از کارکنان حوزه معاونت امور مدارس سما در دیدار با براتعلی کیهانی مدیر آموزش و پرورش سنقرو کلیایی و مسئولان آن اداره از مدارس سمای شهرستان سنقر و کلیایی بازدید کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر