دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 مهر 1402 - 10:21

بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست تلخ و نزدیک بسکتبال مقابل فلیپین

بازی‌های آسیایی هانگژو| شکست تلخ و نزدیک بسکتبال مقابل فلیپین
تیم ملی بسکتبال ایران به مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی صعود نکرد.
کد خبر : 871231

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، هاکان دمیر شاگردانش را با ترکیب ارسلان کاظمی، میثم میرزایی، نوید رضایی فر، متین آقاجانپور؛ سجاد مشایخی سالن ژی جیانگ یونیورسیتی ژیمنازیوم هانگژوبه میدان فرستاد رقابتی که از میان ایران و فیلیپین یک تیم به نیمه نهایی راه پیدا می‌کرد. هر چند گلزنی نوید رضایی فر بازی را استارت زد، ولی جاستین برونلی بازیکن حریف در همان ابتدا سه پرتاب سه امتیازی را روانه حلقه ایران کرد و ۱۱- ۸ فیلیپین را پیش انداخت. این بازیکن در کوارتر اول تنها ۱۶ امتیاز اورد و توانست تیمش را در این تایم ۲۸ – ۲۲ پیروز شود.

در وقت دوم نوید رضایی فر، سجاد پذیرفته، محمد ترابی، پیترگریگوریان و سینا واحدی به میدان آمدند، ولی بازیکنان آمریکایی- فیلیپینی حریف نگذاشتند تیم ایران در نتیجه به تساوی یا برتری برسد و نیمه را ۴۸- ۳۶ به نفع حریف شرقی واگذار شد تا هاکان دمیر شاگردانش را با عصبانیت به رختکن بفرستد.

در نیمه دوم اشتباهات بازیکنان ایران در دفاع و شوتزنی اختلاف را به ۲۰ امتیاز رساند و برونلی آمریکایی سهم ۳۳ امتیازی از ۷۱ امتیاز فیلیپین تا پایان کوارتر سوم داشت اما وقت چهارم با توپ دزدی ارسلان کاظمی استارت گلزنی ایران آغاز شد و گلزنی او در کنار پرتاب‌های سه امتیازی سینا واحدی و متین آقاجانپور اختلاف ۲۳ امتیاز را جبران و یک امتیاز بالاتر هم رفت، ولی در نهایت این فیلیپین بود که با نتیجه 84 بر 83  به نیمه نهایی نرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر