دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
05 مهر 1402 - 08:48

کشف عظمت توانایی ملت ایران در دفاع مقدس

کشف عظمت توانایی ملت ایران در دفاع مقدس
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت گفت: کشف عظمت توانایی ملت ایران و کلمه ما می‌توانیم ازجمله دستاورد‌های دفاع مقدس بود.
کد خبر : 870039

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا،  سیروس فارسی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در نشست بصیرتی با موضوع «تبیین بیانیه گام دوم انقلاب با نگاهی بر ارزش‌های دفاع مقدس» که در این واحد دانشگاهی برگزار شد، یکی از دلایل شکست‌ناپذیری ملت ایران در جنگ تحمیلی را حضور اقشار مختلف مردم در کنار نیرو‌های ارتش و سپاه دانست.

وی اظهار کرد: حفظ تمامیت ارضی کشور و کشف عظمت توانایی ملت ایران و کلمه ما می‌توانیم ازجمله دستاورد‌های دفاع مقدس بود. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با اشاره به عظمت دفاع مقدس افزود: دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع در مقابل تمام کشور‌های منطقه ازجمله دلایلی بوده که ما در جنگ نابرابر دشمنان می‌خواستیم از آن دفاع کنیم.

ملت‌های ناآگاه از تحولات، دچار عقب‌ماندگی می‌شوند

جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس در اقشار بسیج نیز گفت: تحولی در جهان آغاز شده و اگر ملت‌ها در این تحولات آگاه نباشند و جایگاه خود را پیدا نکنند دچار عقب‌ماندگی می‌شوند. تحول را باید درست تحلیل و تبیین کرد تا نقش‌ها و جایگاه‌ها بازخوانی شود.

علی جاهدی به تحولات انقلاب اسلامی و نقش ایالات‌متحده آمریکا علیه انقلاب اسلامی و جنگ ترکیبی دشمن اشاره کرد و ادامه داد: امروز دشمن با بهره‌گیری از همه عوامل ازجمله رسانه و فضای مجازی، به دنبال سست کردن اعتقادات جوانان و کمرنگ کردن ارزش‌های طلایی دفاع مقدس بوده و آن کسی پیروز این میدان است که در گام دوم انقلاب، ایمان، معنویت، اخلاق، خودباوری و در یک کلام سبک زندگی شهدا را ترویج و گسترش دهد.

به گزارش آنا، در پایان این نشست که معاونان، کارکنان، استادان و دانشجویان شرکت داشتند با حضور در یادمان شهید گمنام واقع در محوطه مسجد امام حسین (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر