دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
01 مهر 1402 - 15:24

دومین شعبه پیش‌دبستانی مدارس سما در مرودشت گشایش یافت

دومین شعبه پیش‌دبستانی مدارس سما در مرودشت گشایش یافت
دومین شعبه پیش‌دبستانی مدارس سمای مرودشت همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در این شهرستان گشایش یافت.
کد خبر : 869445

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، دومین شعبه پیش‌دبستانی مدارس سما با حضور سرپرست معاونت امور مدارس سمای استان فارس، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و مسئولان آموزش و پرورش مرودشت گشایش یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در ابتدای این مراسم با اشاره به اهمیت آموزش در مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی گفت: در مقاطع پایین‌تر از پیش‌دبستانی تا پایه دوازدهم از نظر مجموعه دانشگاه و براساس سیاست‌های آن، یکی از بزرگ‌ترین فرصت‌های تعلیم و تربیت مبتنی بر نگاه بخش خصوصی است.

سیروس فارسی، همکاری دانشگاه و مدارس سما را بسیار عالی توصیف کرد و افزود: در آینده شاهد پیشرفت‌های بیشتری در مجموعه سمای مرودشت خواهیم بود.

دومین شعبه پیش‌دبستانی مدارس سما در مرودشت گشایش یافت

محمد شعبانی سرپرست معاونت امور مدارس سمای استان فارس هم به کیفیت‌بخشی و انضباط مالی مدارس سما اشاره کرد و ادامه داد: مدارس سما یکی از باسابقه‌ترین مدارس غیرانتفاعی کشور هستند که توانسته‌اند در امر کیفیت‌بخشی و انضباط مالی بسیار موفق عمل کنند.

معاون امور مدارس سمای شهرستان مرودشت هم گزارشی از نحوه کارکرد و رویکرد‌های حاکم بر مدارس سما مرودشت را تشریح و با اشاره به دستاورد‌های کسب شده در مدارس سمای مرودشت، اخلاق‌مداری را رمز موفقیت عنوان کرد.

کمال محمدزاده افزود: به‌دلیل افزایش تقاضای خانواده‌ها برای حضور فرزندانشان در پیش‌دبستانی سما نیاز به افتتاح شعبه جدید در این مقطع بود تا خانواده‌هایی که در این ناحیه از شهرستان هستند از خدمات آموزشی این مدرسه استفاده کنند.

وی بیان کرد که برای ساخت پیش‌دبستانی سما بالغ بر پنج میلیارد ریال در مجتمع پسرانه سما هزینه شده است.

سیدحسن عظیمی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مرودشت به همراه معاونان و مسئول بازرسی این اداره در این مراسم حضور داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر