دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهیدبهشتی تاکید کرد؛

ضرورت رعایت اخلاق حرفه‌ای و تکریم دانشجویان دوره انترنی

ضرورت رعایت اخلاق حرفه‌ای و تکریم دانشجویان دوره انترنی
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهیدبهشتی در دیدار با دانشجویان این دانشگاه به رعایت اخلاق حرفه‌ای و تکریم دانشجویان دوره انترنی، تاکید کرد.
کد خبر : 869233

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، علیرضا زالی در دیدار با نمایندگان دانشجویان پزشکی دوره‌های مختلف، نظرات دلسوزانه دانشجویان را بسیار راهگشا برشمرد.

زالی با بیان این که جلسات دیدار با دانشجویان درس آموز، فنی، عینی و متقن است گفت: کشورهای توسعه یافته هرچه به سمت ترقی و برنامه‌های مترقی پیش می روند اثر نظرات فراگیران در مداخلات آموزشی بیشتر می‌شود.

وی دیدار چهره به چهره با دانشجویان دانشکده پزشکی را بسیار مفید دانست و به تسری آن به سایر دانشکده‌ها تاکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهیدبهشتی در ادامه خاطرنشان کرد: همواره به اساتید و اعضای هیئت علمی یادآور می‌شوم فراگیران و دانشجویان علوم پزشکی همکاران بالقوه ما در حوزه سلامت و پزشکی هستند.

وی پس از استماع نظرات دانشجویان یادآور شد که نظرات ارایه شده در این نشست باید در سطوح  مختلف دانشکده، بیمارستان، مدیران گروه و هیئت رییسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

 زالی با توجه به نظرات و درخواستهای مطرح شده توسط دانشجویان به موضوعاتی نظیر بازنگری و طراحی برنامه ای برای سنجش و ارزیابی فراگیران، برگزاری کلاسهای طراحی سوالات برای اساتید، تطبیق منابع آزمون‌ها با رفرنس‌ها، رفع کمبود پرسنل دانشکده پزشکی، تغییرات ایین نامه استعدادهای درخشان اشاره کرد.

برگزاری جشن روپوش سفید و فارغ‌التحصیلی دانشجویان، رعایت اخلاق حرفه‌ای و تکریم دانشجویان دوره انترنی، تشویق نفرات برتر دوره انترنی، ضرورت بازنگری کوریکولومها، برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت تخصصی زبان برای اساتید حوزه بین‌الملل، اجرای سامانه شفا، نظارت بر امتحانات و ارسال بازخورد به اساتید برخی دیگر از تاکیدات رییس دانشگاه در این نشست بود.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شهیدبهشتی در سخنان خود به پیگیری‌های صورت گرفته درخصوص رفع کمبود خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه اشاره کرد.

وی در جلسه مذکور ضمن تقدیر از نقش ارزنده و همکاری‌های نمایندگان دانشجویان پزشکی در سال گذشته ‌گفت: شما عزیزان جایگاه ممتازی در بین دانشجویان دارید و دانشجویان به شما اعتماد ویژه‌ای دارند.

 زالی در پایان از نمایندگان دانشجویان حاضر در این نشست خواست همچنان به مشارکت و همکاری خود با دانشگاه ادامه دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر