دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 شهريور 1402 - 16:30

تصویب ۳ رشته محل‌ جدید در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان

تصویب ۳ رشته محل‌ جدید در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان
معاون آموزش و مهارتی دانشگاه آزاد سمنان اعلام کرد که با تصویب ۳ رشته تحصیلی جدید، تعداد رشته‌های این دانشگاه در مقطع کاردانی ناپیوسته به ۲۶ رشته محل رسید.
کد خبر : 866699

نادر رهبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا از تصویب و راه‌اندازی سه رشته تحصیلی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان خبر داد و اظهار کرد: رشته‌های کاردانی حرفه‌ای امور دهیاری و شوراها، آرایش زنانه و پیرایش مردانه رشته محل‌های جدید دانشگاه در مقطع کاردانی ناپیوسته هستند.

وی با اشاره به شعار «هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت» افزود: این رشته‌ها زیرمجموعه دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان بوده و دانشجویان شاغل به تحصیل در این دانشکده علاوه بر آموختن مسائل علمی و تئوری، از تجربه‌های استادکاران ماهر و مجرب رشته‌ها به طور عملی نیز بهره‌مند خواهند شد.

معاون آموزش و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با بیان اینکه پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت، ادامه داد: علاقه‌مندان به تحصیل در این سه رشته محل جدید و ۸۶ رشته تحصیلی کاربردی و مهارتی دیگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان می‌توانند به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه به آدرس www.azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند.

رهبر یادآور شد: دفتر مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح تا۱۴:۵۰عصر پذیرای علاقه‌مندان به کسب علم و دانش است و به‌منظور تسهیل در امر مشاوره و هدایت تحصیلی داوطلبان، شماره‌های ثابت ۳۳۶۵۴۰۰۴ و ۳۱۶۵۶۱۶۵ و همراه ۹۱۲۶۳۱۵۱۴۹ و ۹۱۲۷۳۲۷۲۸۲ به این مهم اختصاص داده شده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر