دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 شهريور 1402 - 16:19
مدیر آموزش و پرورش شاهرود:

مهاجرت دانش‌آموزان به سایر شهرها برای تحصیل به صلاح نیست

مهاجرت دانش‌آموزان به سایر شهرها برای تحصیل به صلاح نیست
مدیر آموزش و پرورش شاهرود عنوان کرد: از همه نظر به سود خانواده‌هاست که فرزندانشان در شهر خود درس بخوانند.
کد خبر : 866698

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا، سیدمحمد موسوی در جلسه مشترک با رئیس دانشگاه آزاد شاهرود و اعضای ستاد هدایت تحصیلی این دانشگاه اظهار کرد: امیدوارم دانش‌آموزان شهرستان شاهرود از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی که سطح آن از بسیاری از دانشگاه‌ها بالاتر است استفاده کنند.

وی اضافه کرد: فرصت‌ها را نباید از دست داد و باید از اکنون معرفی جامعی از دانشگاه انجام و در این رابطه استادان به خانواده‌ها معرفی شوند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهرود، تحصیل در شهر محل سکونت را گامی رو به جلو و انتخاب درست دانست و ادامه داد: حتی از نظر مالی هم برای خانواده‌ها به‌صرفه‌تر است تا اینکه فرزند خود را به شهر‌های دور و با هزینه‌های مسکن و سایر هزینه‌های اضافه بفرستاند تا تحصیل کند، علاوه بر این حتی رفتن فرزندان به شهر‌های دیگر برای تحصیل می‌تواند منجر به نگرانی‌های متعدد و آسیب‌های اجتماعی شود، در حالی که دانشگاه آزاد کنار گوششان با فضای مناسب و استادان با مدارج علمی ارزشمند آماده خدمت‌رسانی به آنهاست.

مهاجرت دانش‌آموزان به سایر شهرها برای تحصیل به صلاح نیست

موسوی با تأکید بر اینکه باید همه کمک کنند تا دانش‌آموزان در شاهرود تحصیل کنند و فارغ‌التحصیل شوند، بیان کرد: می‌توان از ظرفیت استادان دانشگاه آزاد در بعضی دوره‌های ضمن خدمت آموزش و پرورش استفاده کرد.

وی، خطاب به اعضای ستاد هدایت تحصیلی شهرستان شاهرود گفت: آماده‌ایم با شما همکاری داشته باشیم و در این رابطه فضای تعامل برای معرفی ظرفیت‌های دانشگاه در بین خانواده‌ها فراهم است، می‌توانید محتوا‌های مربوط به معرفی دانشگاه را برای ما ارسال کنید تا در سکو‌های مربوط به آموزش و پرورش اطلاع‌رسانی شود.

حسینعلی سمیعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود هم خواستار استفاده از ظرفیت‌های این دانشگاه در راستای اهداف عالی تعلیم و تربیت شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر