دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
23 مرداد 1402 - 14:22

 گشایش مرکز جذب و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد شاهین‌شهر

 گشایش مرکز جذب و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد شاهین‌شهر
مرکز جذب و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد شاهین‌شهر در راستای تحقق اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و بستر ارتقای پاسخگویی و قابلیت حل مسئله گشایش یافت.
کد خبر : 863140

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، حمیدرضا خدایی سرپرست دانشگاه آزاد واحد شاهین شهر در جمع خبرنگاران مهم‌ترین برنامه این واحد را ایجاد دانشگاه توانمند، پایدار و تاثیرگذار بر منطقه برشمرد.

وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران شاهین شهر و رسانه‌های مکتوب و مجازی درباره برنامه‌های آتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر گفت: ارتقای کیفیت، کارآمدی، پاسخگویی و قابلیت حل مسئله، تحول در فرهنگ سازمانی، توسعه فناوری، نوآوری، کارآفرینی و افزایش بهره وری و پایداری اقتصادی بسته‌های کاری پیش روی این واحد دانشگاهی است. در همین راستا تاسیس و افتتاح مرکز جذب و هدایت تحصیلی با استقرار دائمی در دانشگاه اصلی‌ترین اقدام در جهت پاسخگویی با قابلیت حل مسئله به اهالی ساکنان شاهین‌شهر است.

خدایی با قدردانی از خبرنگاران افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر با الگوبرداری از رشته‌های علوم پزشکی سعی در افزایش مهارت‌پروری در دانشجویان تحت تعلیم است.

وی اضافه کرد: ورود به حوزه‌ هوش مصنوعی، ایجاد هسته‌های فکری، توسعه مرکز رشد مستقر در دانشگاه، استقرار مراکز رفاهی متناسب با جوانان و دانشجویان، همگی؛ اقدامات آتی دانشگاه است که برای انجام آن‌ها بازه و زمانبندی مناسبی در نظر گرفته شده است.

 خدایی، تقویت رشته‌های محل تشکیل کلاس (نواحی) مانند روانشناسی، حقوق و میکروبیولوژی را خواسته‌های مردم شاهین شهر دانست و آن را اقدام دیگر منطبق بر سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای ارتقای کیفیت و کارآمدی دوره‌های تحصیلی برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر به خبرنگار استانی آنا گفت: نزدیک به ۶۰ رشته تحصیلی و مهارتی در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه فعال است و به واسطه تنوع رشته‌ها راه برای ادامه تحصیل هر نوع سلیقه‌ای باز است. وجود طرح پویش، به خصوص در رشته‌های حسابداری، فنی و مهندسی و معماری وجود هنرستان سما و رشته‌ی منحصر به فرد در استان اصفهان؛ (دامپزشکی) از مزایای خاص واحد شاهین شهر است که مرکز هدایت تحصیلی ایجادشده؛ نقش مهم و اثرگذاری در خصوص آگاهی رسانی این موضوعات به اهالی شاهین شهر خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر