دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
15 خرداد 1402 - 15:02
لیگ ملت‌های والیبال

عطایی: بازی سختی با ژاپن خواهیم داشت

عطایی: بازی سختی با ژاپن خواهیم داشت
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به اطلاعات خوبی که ۲ تیم ژاپن و ایران از هم دارند، فردا بازی خیلی سختی خواهیم داشت.
کد خبر : 850999

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۲۳ در گروه مردان از ۱۶ خردادماه آغاز می‌شود و یکم مرداد با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید. تیم ملی والیبال ایران پنجمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه خواهد کرد.

بهروز عطایی بعد از تمرین تیم ملی والیبال ایران در سالن اصلی مسابقات اظهارداشت: خوشبختانه بازیکنان در سلامت کامل هستند و مصدومیت‌های جزئی هم که وجود داشت، از بین رفت. امروز (دوشنبه) یک تمرین خوب داشتیم تا برای بازی فردا آماده شویم.

وی ادامه داد: مسابقه سختی مقابل ژاپن خواهیم داشت. با توجه به اطلاعات خوبی که ۲ تیم از هم دارند و اینکه جزو قطب‌های قاره آسیا محسوب می‌شوند، دیدار خیلی سختی پیش رویمان است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه تصریح کرد: امیدوارم مسابقه خوبی باشد. تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا بهترین عملکرد را در طول بازی داشته باشیم. به این امید که مردم از این رقابت که گل سر سبد تقابل تیم‌های آسیایی است، لذت ببرند.

وی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و بازیکنان این آمادگی را دارند که از یک بازی سخت عبور کنند. از نظر سلامتی و وضعیت بدنی شرایط خوبی داریم و بقیه مسائل به شرایط بازی بستگی دارد. والیبال ورزش لحظه‌هاست و آمادگی ذهنی کمک می‌کند که ما به آن چیزی که مد نظرمان است، دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر