دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس هیئت امنای سازمان تبلیغات در گفت‌وگو با آنا:

هیئت‌ها خود را مخاطب اصلی پیام‌های رهبری بدانند

هیئت‌ها خود را مخاطب اصلی پیام‌های رهبری بدانند
حجت‌الاسلام خاموشی با اشاره به تاثیرگذاری هیئت‌های مذهبی در جامعه گفت: هیئت‌های مذهبی باید خود را مخاطب اصلی پیام‌ها، سخن‌ها و مکتوبات رهبری بدانند.
کد خبر : 850521

سیدمهدی خاموشی رئیس هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا با اشاره به رشد مهرواره هوای نو در یک سال اخیر اظهارداشت: اصل کار و اصل ایده‌ای که برای برگزاری این مهرواره شکل گرفته است، قابل تقدیر است و انشاءالله مسیر را با موفقیت طی کنند چرا که حوزه تأثیر اجتماعی هیأت‌های مذهبی و تعامل با مردم، ارتباط وسیعی در جامعه ایجاد می‌کند. این رویکرد‌ها به وسیله مهرواره هوای نو به مردم معرفی می‌شود.

**هیأت‌ها خود را مخاطب اصلی پیام‌های رهبری بدانند

وی برگزاری هیأت را یکی از دلایل شکل‌گیری ارتباط نزدیک امت با امام دانست و افزود: هیأت‌های مذهبی باید خود را مخاطب اصلی پیام‌ها، سخن‌ها و مکتوبات رهبری بدانند. پرچم ولایت همان پرچم ایثار و شهادت است که اصلی‌ترین شعار نگهدارنده و ایجاد کننده انقلاب اسلامی است.

خاموشی اهداف هیأت مذهبی و شعار دینی و ترویج آن در وقف را نهفته اذعان کرد و گفت: درخواست ارتباط هیأت‌های شاخص و امامزادگان را داده‌ایم و تاکنون بیش از ۸۰۰ هیأت شاخص در امامزاده‌ها مستقر شدند و تا ۲ هزار امامزاده می‌توانیم پیش برویم.

**برگزاری هیأت بانوان بعد از انقلاب اسلامی محقق شد

وی برگزاری مهرواره هوای نو را در زمینه موضوع شناسی و آسیب شناسی مهم دانست و افزود: رفع برخی از مواضع با تعامل بیشتر میان هیأت‌ها یکی از گزینه‌هایی است که در این مهرواره می‌تواند شکل گیرد.

خاموشی به تشکیل هیأت بانوان بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در این هیأت‌ها خطیب، قاری و... بانو هستند و برگزاری این هیأت‌ها در سطح محلی، شهری، کشوری و حتی دانش‌آموزی، دانشجویی و... به صورت جدی باید مورد توجه واقع شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در دومین دوره مهرواره هوای نو می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.Havayenoo.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر