دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 خرداد 1402 - 00:48
پرسپولیس و استقلال با هم هیچ هستیم و با هم معنا پیدا می‌کنیم

اسماعیلی‌فر: ارزش قهرمانی پرسپولیس به خاطر حضور استقلال در فینال بود/ جسارت نمی‌کنم جواب ساپینتو را بدهم+فیلم

اسماعیلی‌فر: ارزش قهرمانی پرسپولیس به خاطر حضور استقلال در فینال بود  جسارت نمی‌کنم جواب ساپینتو را بدهم+فیلم
مدافع تیم پرسپولیس گفت: اگر این قهرمانی ارزش دارد به خاطر وجود استقلال در بازی فینال بود.
کد خبر : 850502

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزای علم و فناوری آنا، دانیال اسماعیلی‌فر پس از قهرمانی پرسپولیس با شکست استقلال در فینال جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم در پایان فصل دو قهرمانی به دست آوریدم و به هوادارن هدیه دهیم که در طول فصل خیلی اذیت شده بودند. 

مدافع تیم پرسپولیس در مورد اینکه فکر می‌کرد در پایان فصل دو جام قهرمانی به دست اید،‌عنوان کرد: پرسپولیس یعنی مجکوم به جنگیدن، وقتی از سپاهان عقب افتادیم، سپاهان ما را به جنگ واقعی دعوت کرد. در ۱۰ بازی ۱۰ برد به دست آوردیم و دیدید ترازی که داشتیم تراز تیم‌های اروپایی بود. خدا را شکر، لطف خدا و همت همه بچه‌ها بود. همه اذیت شدند. از کادرفنی و هواداران و بازیکنان، تشکر می کنم از همه کسانی که حمایت کردند. از مدریت باشگاه و آقای درویش تشکر می‌کنم. در بخش پرداختی‌ها کم و کاستی هایی بود ولی نهایت تلاش خود را کردند. از گل‌محمدی که من را به پرسپولیس آورد، خیلی بابت من اذیت شد ولی اعتماد کرد. خدا را شکر عاقبت به خیر شدیم.

اسماعیلی‌فر در مورد اینکه مهدی قائدی یار مستقیم او بود و توانست کنترلش کند، گفت: وقتی با استقلال که یکی از پرطرفدارترین، با شخصیت‌ترین و بهترین تیم‌های ایران است بازی می‌کنید که بهترین بازیکنان و مربیان را دارد. وقتی دقیقه ۹۹ گل می‌خوریم یعتی حریف کیفیت خیلی خیلی خوبی دارد. اگر این قهرمانی ارزش دارد به خاطر وجود استقلال در بازی فینال بود. وقتی با استقلال بازی می کنید این حریف است که به شما شخصیت می‌دهد. بارها گفتم ما و استقلال با هم هیچ هستیم و با هم معنا پیدا می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر