دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 خرداد 1402 - 22:56
جمله عجیب مدیرعامل پرسپولیس!

واکنش درویش به پیشنهاد گل گهر به گل محمدی

واکنش درویش به پیشنهاد گل گهر به گل محمدی
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بخواهیم پاداش در حد شایستگی بازیکنان پرسپولیس بدهیم پول همه بانک‌های ایران را باید برای آنها بدهیم.
کد خبر : 850487

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا درویش پس از برتری پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۱۰۱ و فینال جام حذفی گفت: عیدی دلچسب به هواداران پرسپولیس دادیم. در ایران همه پرسپولیسی هستند مگر غیر آن ثابت شود. 

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه یحیی گل‌محمدی می ماند یا به گل‌گهر سیرجان می‌رود، گفت: گل‌محمدی یک سال دیگر قرارداد دارد. این حرف‌ها حاشیه‌ای است و می‌خواهند برای تیم ما حاشیه درست می‌کنند تا ذهن هوادار را خراب کنند. پرسپولیس بهترین تیم آسیاست. علیرضا بیرانوند هیچ گاه فکر نکرد بهترین بازیکن دنیاست. همانند روز اول که آمده بود در آخرین بازی هم با تمام تلاش در خدمت تیم بود.

درویش در مورد اینکه چه پاداشی به بازیکنان پرسپولیس می‌دهد، گفت: بخواهیم پاداش در حد شایستگی بازیکنان پرسپولیس بدهیم پول همه بانک‌های ایران را باید برای آنها بدهیم. برای دادن پاداش به انها سیستم بانکی قطع بود و به سختی برطرف شد. همدلی در پرسپولیس مرهون همدلی کل پرسنل پرسپولیس بود. این همدلی را در جام باشگاه‌های آسیا باید بروز دهیم. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر