دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 خرداد 1402 - 19:48
حاشیه دربی 101

درویش: تماشاگر نما‌ها به سرمایه‌های ملی خودشان توهین نمی‌کنند/ شایعات در مورد گل محمدی حرفه‌ای نیست+ فیلم

درویش: تماشاگر نما‌ها به سرمایه‌های ملی خودشان توهین نمی‌کنند  شایعات در مورد گل محمدی حرفه‌ای نیست+ فیلم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از نظر من تماشاگرنما‌ها دست به توهین به سرمایه‌های ملی خودشان می‌زنند و گرنه هواداران واقعی فوتبال به سرمایه ملی فوتبال خودشان هیچ وقت توهین نمی‌کنند.
کد خبر : 850460

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا درویش پیش از شروع دیدار پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: خداراشکر تیم آماده و سرحال است تا جام دیگری را برای علاقه‌مندان بیشماری که لحظه شماری می‌کنند برای دیدن این بازی به ارمغان بیاورد، زیرا از این روز، روز بهتری وجود ندارد، چون مصادف با تولد امام هشتم شیعیان است. بهترین کادویی که می‌توان به هواداران پرسپولیس داد قهرمانی در این جام است. بازیکنان ما برای محقق این مساله تلاش می‌کنند تا این اتفاق را رقم بزنند.

وی در واکنش به ممنوعیت ورود بازیکنان و مربیان خارجی به ایران گفت: باید حتما یک تحلیلی روی این بخشنامه‌ای که مصوب شده صورت بگیرد. بازیکنی که از قبل قرارداد دارد چه کار باید کند؟ هر چند این موضوع خامی است و مجال بیشتری می‌خواهد تا روی آن کارشناسی‌های بیشتری صورت بگیرد. باید راهکار و جواب آن را پیدا کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص فحاشی هواداران استقلال به بیرانوند گفت: علیرضا فردای روز بعد از بازی از هواداران استقلال عذرخواهی کرد و همیشه هم او به خوش اخلاقی شهرت دارد اکنون هم هواداران استقلال باید بدانند دروازه‌بان ما برازنده‌ترین دروازه‌بان آسیا و سرمایه ملی است و ما باید همیشه این را بدانیم که باید به سرمایه‌های ملی خودمان احترام بگذاریم حالا چه سرمایه متعلق به باشگاه پرسپولیس، استقلال و سپاهان باشد. به نظرم به صُرف ایرانی بودن باید به او احترام گذاشت. شاید برخی تماشاگرنما‌ها دست به چنین کاری می‌زنند و گرنه هواداران واقعی فوتبال به سرمایه ملی فوتبال خودشان هیچ وقت توهین نمی‌کنند.

درویش درباره شرایط یحیی برای فصل آینده گفت: حال گل‌محمدی خوب است و او با ما قرارداد دارد و باید بماند. بروز چنین مسائلی بیشتر در فضای مجازی است به جهت اینکه بیشتر آن خبر بولد شود و شخص دیگری را مطرح کنند و گرنه کسی که قرارداد دارد بخواهد به جای دیگری برود غیر حرفه‌ای است.

وی در پایان در خصوص حضور علی پروین در تمرین پرسپولیس ادامه داد: پروین بزرگ فوتبال ایران و پرسپولیس است. برای اینکه نشاط تمرینات بالاتر برود، خوب است که این عزیزان به تمرین بیایند پروین هم به تمرین آمد و به بازیکنان خداقوت گفت. چون بازی حساسی بود وی به تمرین آمد و به بازیکنان اطمینان داد که آنها برنده این بازی خواهند بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر