دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 خرداد 1402 - 18:31
حاشیه دربی ۱۰۱

بلیت دربی از ۱۰ میلیون گذشت!/ ورود بدون مشکل کودکان به تونل ورزشگاه آزادی+ فیلم

بلیت دربی از ۱۰ میلیون گذشت!  ورود بدون مشکل کودکان به تونل ورزشگاه آزادی+ فیلم
در فاصله ۲ ساعت تا آغاز بازی استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی بلیط‌های این بازی تا ۱۰ میلیون تومان مقابل ورزشگاه آزادی به فروش می‌رسد.
کد خبر : 850443

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، صدویکمین دربی پایتخت از ساعت ۱۹:۴۵ امروز (چهارشنبه)، در چارچوب فینال جام حذفی فوتبال و در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

*هواداران از شهرهای دور و نزدیک، خودشان را به ورزشگاه رسانده‌اند و با پوشیدن لباس تیم مورد علاقه خود در داخل استادیوم حضور دارند.

*بیرون از داخل ورزشگاه، مأموران به شدت در حال کنترل شرایط برای جلوگیری از بازار سیاه بلیت‌فروشی هستند.

*در فاصله کمتر از دو ساعت تا شروع دربی ۱۰۱ فحاشی عجیبی بین هواداران دو تیم علیه یکدیگروجود دارد.

*با وجودی که هنوز اصحاب رسانه برای پوشش اخبار دربی ۱۰۱ در جایگاه تعبیه شده خودشان مستقر نشده‌اند نبود اینترنت برای خبرنگاران دردسرساز شده است.

*در فاصله ۲ ساعت تا آغاز بازی استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی بلیط‌های این بازی تا ۱۰ میلیون تومان در فضای مجازی و برای جایگاه VIP مقابل ورزشگاه آزادی به فروش می‌رسد.

*جمعیت هواداران استقلال در خود ورزشگاه بیشتر از تماشاگران پرسپولیس است هر چند هنوز سکو‌هایی که در طبقه دوم در دست تعمیر هستند، به همین دلیل به تماشاگران اجازه مستقر شدن داده نشده است.

*در یک اتفاق نادر ورود افراد متفرقه و کودکان بدون بلیت از تونل استادیوم آزادی که محل رفت و آمد افراد خاص به جز هواداران عادی است یکی از موارد نادر این دربی به شمار می‌آید.
 
 
*دو تن از جانبازان هشت سال دفاع مقدس در کنار هم با پوشیدن لباس پرسپولیس و استقلال با هم عکس یادگاری گرفتند.
 
 
*هواداران پرسپولیس در واکنش به شعارهای استقلالی‌ها به حمایت از علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم‌ خود پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر