دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 خرداد 1402 - 23:35
اتفاقات قبل از بازی در شان بازیکن ملی ما نبود

گل‌محمدی: کاری که در مورد بیرانوند کردند شروع شکست استقلال بود/ به خدا قسم از جایی پیشنهاد ندارم+ فیلم

گل‌محمدی: کاری که در مورد بیرانوند کردند شروع شکست استقلال بود  به خدا قسم از جایی پیشنهاد ندارم+ فیلم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاری که دیروز انجام شد و بیرانوند را مقابل هواداران استقلال قرار دادند شروع شکست این تیم بود.
کد خبر : 850406

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، یحیی گل‌محمدی پس از دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال در فینال جام حذفی  مقابل دوربین تلویزیونی اظهار داشت: بازی های حساسی را بردیم و نا امید نشدیم و همین جایی که ناامید نشدیم، شروع موفقیت ما بود.

وی افزود: این برد را شخصا به بیرانوند تقدیم می کنم. اتفاقاتی که در ورزشگاه قبل از بازی رخ داد در شان این بازیکن ملی ما نبود. آن کاری که بعد از بازی برگشت در لیگ کرد را تایید نمی کنم اما بعدش دو بار عذرخواهی و دلجویی کرد و خودش فهمید کارش درست نبود اما کاری که دیروز انجام شد و او را مقابل هواداران استقلال قرار دادند شروع شکست این تیم بود. مهم این است که در استادیوم ها شخصیت همه را حفظ کنیم. در این شرایط زیاد نمی توانم صحبت کنم و به هواداران تبریک می گویم.

گل محمدی ادامه داد: این قهرمانی حق بازیکنان بود. من در شرایط سختی بودم. انتظارات هواداران زیاد بود و با توجه به امکاناتی که داشتیم محدودیت هایی داشتیم. از انجایی شروع شد که اراده کردیم ببریم.

وی در خصوص اینکه شما اولین مربی ایرانی هستید که سه گانه را بردید، گفت: مربیان ایرانی در بالاترین سطح کار می کنند. می دانم که زحمت می کشند و بار فوتبال ایران را همین مربیان جوان ایرانی به دوش می کشند. نمی دانم شاید همین قهرمانی را می توانم به مربیان ایرانی تقدیم کنم.

ادامه صحبت های یحیی گل محمدی را در فیلم زیر ببینید:انتهای پیام/

ارسال نظر