دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
09 خرداد 1402 - 08:30
تیم‌های همگروه ما تا دندان مسلح شده‌اند

حاتمی: باشگاه با درخواست ما برای جذب بازیکن پست پنج موافقت نکرده است/ متوجه انتقادات نمی‌شوم!

حاتمی: باشگاه با درخواست ما برای جذب بازیکن پست پنج موافقت نکرده است  متوجه انتقادات نمی‌شوم!
تیم بسکتبال شهرداری گرگان به دنبال جذب یک بازیکن پُست پنج برای حضور در مرحله دوم سوپر لیگ غرب آسیا است.
کد خبر : 848702

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، هفته گذشته بود که بازی دوم تیم‌های شهرداری گرگان و الریاضی لبنان در فینال باشگاه‌های بسکتبال غرب آسیا در بیروت لبنان برگزار شد و نماینده لبنان با برتری ۱۱۴ بر ۱۰۰ مقابل شهرداری گرگان و کسب دومین بُرد، عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

البته تیم شهرداری گرگان با وجود کسب عنوان دومی در کنار نمایندگان لبنان جواز حضور در مرحله دوم سوپر لیگ غرب آسیا در امارات که از پانزدهم خرداد ماه در دبی امارات برگزار می‌شود به دست آورد. به همین دلیل هم کادرفنی این تیم با یک بازیکن پست پنج بازیکن خارجی برای حضور در آن مسابقات به توافق رسیده است.

در همین رابطه مهران حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در خصوص شرایط این تیم برای مرحله دوم غرب آسیا گفت: برخی دوستان از ما گلایه می‌کنند و انتقاد چرا مقابل الریاضی در فینال سوپر لیگ غرب آسیا باختیم، اما حواسشان نیست حریفان ما چه امکاناتی دارند و از نظر مالی هم چه شکلی حمایت می‌شوند. ما با بازیکنی که در لیگ قرارداد بستیم با همان هم در سوپر لیگ غرب آسیا حضور پیدا کردیم. من متوجه انتقادات نمی شوم. در صورتی که تیم الریاضی برای این مسابقات ۶ بار بازیکنان خود را تغییر داد. اگر باشگاه به ما اجازه بدهد یک بازیکن خارجی دیگر در پست پنج به تیم اضافه خواهیم کرد تا با کیفیت بهتری وارد مرحله دوم مسابقات شویم. با چند بازیکن هم وارد مذاکره شده‌ایم.

**بازی پُر پیچ خمی با کاله در فینال دوم داشتیم

وی درباره قهرمانی این تیم در لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی سخت و پُر پیچ خمی بود اما بچه‌های ما تلاش زیادی کردند تا بهتر از حریف ظاهر شویم. باید بگویم هم ما و هم تیم میزبان پایاپای و نزدیک به هم حرکت کردیم اما تصمیم گرفتیم در کوارتر سوم فاصله امتیازات زیاد کنیم و در این کار هم موفق بودیم. متاسفانه در کوارتر چهارم و پایانی به هر حال کاله از جوانان خود بیشتر استفاده کرد و روی اشتباهات متعددی که مرتکب شدیم اختلاف امتیازی را به دو امتیاز کاهش داد.

**بازیکنان با ندای قلبشان برای تیم زحمت کشیدند

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد: در یک دقیقه پایانی دو تایم اوت داشتیم و از آنها به خوبی استفاده کردیم و درست در لحظات پایانی که مالکیت توپ برای ما بود، توانستیم روی ذکاوت و تیزهوشی پری پتی نتیجه بازی را به نفع خودمان کنیم. باید از بازیکنان کمال تشکر و قدردانی داشته باشم زیرا در این مدت یازده ماه هم خیلی خوب تلاش کردند و همین که توانستند با کمتر مصدومیت در غرب آسیا و لیگ بدرخشند برای ما ارزشمند است. چیزی که احساس کردم این بود که بازیکنان با ندای قلبشان برای تیم زحمت کشیدند.

**بسکتبال ورزش لحظه‌ها است

حاتمی در خصوص برنامه‌های این تیم برای حضور در مرحله دوم سوپر لیگ غرب آسیا عنوان کرد: ما در مرحله نخست در جایگاه دوم قرار گرفتیم و این اتفاق فرصت خوبی برای مجموعه شهرداری گرگان بود تا در این وضوح نشان دهیم که توانستیم با کمترین هزینه بهترین نتایج را در مقابل غول‌های غرب آسیا بگیریم. امیدوارم مسئولان باشگاه قدر این لحظات را بدانند که اگر قدرتمند ظاهر شویم برای بسکتبال ایران و خود گرگان اتفاق خوبی خواهد بود. ما پس از پایان لیگ درخواست یک بازیکن پُست پنج کرده‌ایم، اما تاکنون با درخواست ما موافقت نشده است. بسکتبال ورزش لحظه‌هاست به طوری که هم داخل زمین و هم بیرون زمین زمان اگر دیر بجنبید ممکن است دیر برای بازگشت زمانی نباشد. در هر صورت با ارائه یک عملکرد خوب می‌توانیم نماینده قابل احترامی برای بسکتبال ایران و حتی گرگان باشیم.

**تمام تیم‌های همگروه ما تا دندان مسلح شده‌اند

وی با اشاره به اینکه باید همین امروز برای درخواست بازیکن جدید اقدام کنند، تصریح کرد: اگر قرار است کاری انجام بگیرد باید همین امروز انجام شود وگرنه اگر دیر شود برای ما دیگر سودی ندارد. تمام تیم‌های همگروه ما از جمله الکاسمه کویت، الشباب الاهلی و بین نمایندگان هندوستان و قزاقستان تا دندان مسلح شده‌اند. بازی‌ها سخت است و نداشتن یک پست سنتر کار و عرصه را برای ما در مسابقات سخت می‌کند. مطمئنا اگر بازیکن باشد ما می‌توانیم در مسیر قهرمانی حرکت کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر