دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در ماه اکتبر

«قاتلان ماه گل» مارتین اسکورسیزی برای اولین بار در جشنواره کن اکران خواهد شد

«قاتلان ماه گل» مارتین اسکورسیزی برای اولین بار در جشنواره کن اکران خواهد شد
وسترن حماسی اسکورسیزی به صورت انحصاری در سالن‌های سینما در ماه اکتبر اکران خواهد شد و بعد در شبکه اپل تی وی پلاس پخش می‌شود.
کد خبر : 839778

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری آنا، وسترن حماسی اسکورسیزی به صورت انحصاری در سالن‌های سینما در ماه اکتبر اکران خواهد شد و بعد در شبکه اپل تی وی پلاس پخش می‌شود.
نقشه‌های بزرگ اپل برای فیلم جدید مارتین اسکورسیزی، «قاتلان ماه گل» در حال شکل گرفتن هستند. جشنواره فیلم کن روز جمعه اعلام کرد که این وسترن حماسی رسماً برای نمایش در جشنواره امسال انتخاب شده است. هنوز معلوم نیست که این فیلم در بخش مسابقه وارد می‌شود یا خیر، اما به زودی، بعد از این دبیرخانه این جشنواره لیست فیلم‌های امسال را در ماه آوریل اعلام کند این را خواهیم فهمید.
هفتادوششمین دوره جشنواره فیلم کن قرار است که از ۱۶ تا ۲۷ می‌برگزار شد. روبن اوستلوند که تاکنون دو بار برنده جایزه نخل طلای کن شده است رئیس هیئت داوران این دوره جشنواره است. «استرویید سیتی» وس اندرسون، و «ایندیانا جونزو شماره سرنوشت» جیمز منگولد نیز قرار است که امسال برای اولین بار در کن نمایش داده شوند. اسکورسیزی که شاید تحسین شده‌ترین کارگردان زنده امریکایی است، خود سابقه ریاست داوران جشنواره کن را در کارنامه دارد. او همچنین در سال ۱۹۷۶ به خاطر ساخت فیلم «راننده تاکسی» برنده نخل طلای کن شد. بعد از فیلم «ساعت‌های بعد» در ۱۹۸۶، «قاتلان ماه گل» اولین فیلم اسکورسیزی است که به صورت رسمی برای اکران در این جشنواره انتخاب می‌شود.
این فیلم با بازی لئوناردو دی کاریو، رابرت دنیرو، لیلی گلادستون، جسی پلمونز، کارا جید مه یرز در روز ۲۰ می‌در محل نمایش جشنواره کن روی پرده می‌رود. «قاتلان ماه گل» بر اساس ناداستان دیوید گران درباره قتل‌های زنجیره‌ای اعضای قبیله اوساژ در طول دهه ۱۹۲۰ میلادی است که قرار بود دی کاپریو نقش اولش را بازی کند، اما بعد این تصمیم تغییر کرد و پلمونز جایگزین او شد و دی کاپریو نقش مکمل را بر عهده گرفت.
با این حال، «قاتلان ماه گل» به چندین حائز توجه است، یک دلیلش همکاری دو تن از بزرگترین ستاره‌های فیلم‌های اسکورسیزی یعنی دی کاپریو و دنیرو است.

انتهای پیام/

ارسال نظر