دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 فروردين 1402 - 23:05
پس از جلسه هیات مدیره

مدیر عامل جدید مس کرمان منصوب شد

مدیر عامل جدید مس کرمان منصوب شد
طی احکامی علی قرایی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان معرفی شد و سایر اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه نیز منصوب شدند.
کد خبر : 839668

به گزارش خبرگزاری آنا، در جلسه ای که عصر امروز برگزار شد، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی شائبه محمد کهندل مدیرعامل سابق باشگاه مس کرمان، علی قرایی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان منصوب شدند.

همچنین امید طیاری به عنوان رئیس هیات مدیره این باشگاه و خانم عشرت کردستانی به عنوان عضو جدید هیات مدیره منصوب شدند و از زحمات سلاجقه و ایرج کهندل اعضای سابق هیات مدیره باشگاه مس کرمان صمیمانه قدردانی شد.

قرایی که سابقه سرپرستی مدیرعاملی باشگاه مس کرمان در سال ۹۷ را در کارنامه دارد از چهره‌های شناخته شده مدیریتی فوتبال استان محسوب می‌شود که ریاست هیات فوتبال استان را نیز تجربه کرده است و در سمت‌های مختلف مدیریتی فوتبال استان و کشور سابقه فعالیت داشته است.

امید طیاری نیز از مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران محسوب می‌شوند و سرپرستی معاونت توسعه سرمایه نیروی انسانی شرکت مس برعهده ایشان می‌باشد.

خانم عشرت کردستانی نیز از قهرمانان شناخته شده ورزش بانوان استان کرمان محسوب می شوند که پرچمدار کاروان پارالمپیک کشورمان در بازی‌های ۲۰۱۶ ریو و کاپیتانی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در کارنامه او به چشم می‌خورد. خانم کردستانی از اعضای فعلی شورای شهر کرمان نیز محسوب می‌شوند.

مدیریت جدید باشگاه مس کرمان از عصر امروز رسما کار خود را آغاز کرد تا برگ جدیدی از مدیریت این باشگاه ورق بخورد.

انتهای پیام/

ارسال نظر