دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
08 فروردين 1402 - 11:44
سردار پاکپور:

امنیت مردم خط قرمز سپاه است

امنیت مردم خط قرمز سپاه است
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: آستانه تحمل یا همان خط قرمز ما امنیت مردم است و اگر کسی بخواهد این امنیت را از مردم بگیرد با او به‌شدت برخورد خواهد شد.
کد خبر : 839303

 به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، سردار «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه در همایش سران طوایف، علما و منتقدین استان سیستان و بلوچستان،گفت: همیشه بین توسعه و امنیت رابطه معناداری وجود دارد و اگر ناامنی یا حتی احساس ناامنی وجود داشته باشد، توسعه رقم نخواهد خورد.

وی افزود: لازمه سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان احساس امنیت است؛ به همین دلیل تلاش دشمن ایحاد ناامنی در استان برای عدم توسعه است و مشکلات اقتصادی استان نباید دستمایه ایجاد احساس ناامنی توسط بدخواهان شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: با توسعه امنیت در تمام موضوعات به دنبال رونق اقتصادی در منطقه هستیم.

سردار پاکپور با بیان اینکه آستانه تحمل یا همان خط قرمز ما امنیت مردم است، تاکید کرد: اگر کسی بخواهد این امنیت را از مردم بگیرد با او به‌شدت برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر برخی دچار توهم و خطای محاسباتی شدند، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی از جنگ مذهبی بین مسلمانان بسیار خرسندند؛ چرا که منافعشان از این طریق تأمین می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه هدف از راه‌اندازی جنگ‌های مذهبی را منحرف کردن مسیر مبارزه با رژیم صهیونیستی عنوان کرد و گفت: رسالت پاسداری ما حکم می‌کند در کنار تأمین امنیت و رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی منطقه را پیگیری کنیم.

سردار پاکپورگفت: امروز شما سران طوایف، ریش‌سفیدان و معتمدین مسئولین اصلی تأمین امنیت منطقه هستید و باید با همه ظرفیت در جهت پایداری امنیت و کمک به توسعه منطقه تلاش کنید.

انتهای پیام/

ارسال نظر