دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
07 فروردين 1402 - 13:53
برای حضور در قهرمانی آسیا؛

اسامی بانوان وزنه‌بردار دعوت شده به تیم ملی اعلام شد

اسامی بانوان وزنه‌بردار دعوت شده به تیم ملی اعلام شد
اسامی وزنه‌برداران دعوت شده به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بانوان اعلام شد.
کد خبر : 839203

به گزارش خبرگزاری آنا، کوروش باقری مشاور فنی تیم‌های ملی وزنه برداری بانوان در آغاز اردوی این تیم در سمنان اظهارداشت: پنج هفته زمان کمی نیست و فرصت مناسبی که همه اعضای تیم ملی برای افزایش رکورد و جلب نظر کادر فنی تلاش کنند.

باقری عنوان کرد: طبق صحبتی که با ریاست فدراسیون داشتیم، محدودیتی برای اعزام نداریم؛ بنابراین اگر رکورد‌ها خوب باشد تیم کامل اعزام می‌شود، اما اصراری نداریم که حتما ده نفر کامل ببریم. اگر ببینیم که فقط تعدادی از بچه‌ها شانس مدال دارند یا نزدیک به مدال هستند، انتخاب ما کیفی خواهد بود.

وی در آستانه شروع اردوی تیم‌های بانوان در مهدیشهر سمنان گفت: این اردو با حضور ۱۷ نفر آغاز می‌شود و چهار نفر از افراد به دلایل شخصی و با هماهنگی کادر فنی غیبت دارند.

باقری افزود:  فروغ یونسی و بیتا ذبیحیان به دلیل آسیب دیدگی‌های قبلی و غزل و غزاله حسینی به دلیل مشکلات شخصی، اما با هماهنگی کادر فنی در این اردو همراه نیستند.

باقری تصریح کرد: به دلیل اعزام نشدن تیم ملی نوجوانان به مسابقات قهرمانی جهان در آلبانی، باید بتوانیم تاثیر مثبتی هم بر روی نوجوانان داشته باشیم تا در مسابقات قهرمانی آسیا در مردادماه، انگیزه بیشتری داشته باشند.

مشاور فنی تیم‌های ملی بانوان گفت: این نفرات بهترین‌های وزنه برداری بانوان ایران هستند. وزنه بردارانی مثل الهام حسینی، الهه رزاقی، فاطمه کشاورز، پریسا نورعلی و زینب شیخ ارباب تا این لحظه آمادگی بهتری از خودشان نشان داده اند و امیدواریم مسیر کسب سهمیه المپیک را نیز با تلاش خود هموار کنند.

بنابراعلام کوروش باقری مشاور فنی تیم‌های بانوان، سه مربی شامل خانم‌ها معصومه السادات بابایی، مینا عصفوری و سعیده عبدالملکی، از هفتم فروردین سال ۱۴۰۲ تا ۱۳ اردیبهشت ماه در اردوی مهدیشهر در کنار وزنه برداران خواهند بود.

افراد حاضر در اردو عبارتند از:
دسته ۴۹ کیلوگرم:
آنیتا فیضی – کردستان
دسته ۵۹ کیلوگرم:
پوپک بسامی – تهران
ریحانه کریمی – خراسان رضوی
عسل بهادری – خوزستان
سیده زهرا حسینی – مازندران
دسته ۶۴ کیلوگرم: 
فاطمه کشاورز – فارس
آیدا علایی – خوزستان
هانیه شریفی – اصفهان
دسته ۷۱ کیلوگرم: 
الهه رزاقی – زنجان
ابریشم ارجمندخواه – تهران
لعیا کریمی – البرز
دسته ۷۶ کیلوگرم: 
عسل کدخدایی – همدان
دسته ۸۱ کیلوگرم: 
پریسا نورعلی – البرز
سیده الهام حسینی – لرستان
کیژان مقصودی – کردستان
دسته ۸۷ کیلوگرم: 
زینب شیخ حسن ارباب – البرز
دسته ۸۷+ کیلوگرم: 
فاطمه یوسفی – فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر