دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
06 فروردين 1402 - 15:30
تمام تیم‌ها تا دندان مسلح هستند

حاتمی: بازی سختی در عراق بود،چند بازیکن سرماخورده داشتیم/ جای اشتباه نداریم

حاتمی: بازی سختی در عراق بود،چند بازیکن سرماخورده داشتیم  جای اشتباه نداریم
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: باید خیلی هوشیار باشیم تا در مراحل حساس سوپرلیگ غرب آسیا دچار اشتباه نشویم.
کد خبر : 839083

مهران حاتمی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره برتری تیم شهرداری گرگان مقابل نفت عراق در سوپرلیگ غرب آسیا اظهار داشت: بازی سخت و سنگینی بود زیرا شرایط میزبانی و حضور تماشاگران به همراه دو بازیکن آمریکایی دست به دست هم داده بود تا بازی سختی داشته باشیم. باید بدانیم ادواردو سوسا که پیش تر هم‌ در لیگ ایران و پتروشیمی بندر امام سابقه فعالیت داشته در این دیدار خیلی ما را اذیت کرد اما بازیکنان ما خیلی خوب کار کردند و تمام تلاش خود را به کار گرفتند. این هم بگویم که چند نفر از بازیکنان ما سرماخوردگی خیلی شدید داشتند.

وی افزود: خداراشکر با برنامه ریزی خوبی که داشتیم بچه ها توانستند از نظر دفاعی و هجومی ریتم خوبی به خود بگیرند و در هر ۲ فاز خوب ظاهر شوند. در نهایت هم با درایت و مدیریت بالای آنها بازی را ببریم و از این گروه سخت با صدرنشینی به استقبال مرحله بعدی برویم. یک خداقوت هم به مجموعه خوب باشگاه می گویم که همیشه سعی کرده اند برای ما بهترین‌ امکانات فراهم باشد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان‌ با اشاره به کار سخت این تیم در مرحله بعدی گفت: در هر صورت بازی ها سخت است و تمام تیم‌ها تا دندان مسلح هستند و نباید هیچ حریفی را دست کم‌ گرفت. ما هم باید تجربه لازم را کسب کنیم و هوشیار باشیم تا دیگر مرتکب اشتباه نشویم. برای ما چندان تفاوتی ندارد در مرحله بعدی با نماینده عراق یا ذوب آهن بازی داشته باشیم چرا که تمام تیم‌ها و بازی ها سخت هستند.

حاتمی ادامه داد: با توجه به فشردگی بالای تمرینات و همچنین بازی با نفت عراق تصمیم گرفتیم چند روزی را به بچه ها استراحت دهیم‌ تا در کنار خانواده هایشان باشند و دوباره از روز نهم فروردین با استارت تمرینات مهیای دیدار با تیم‌ خوب آویژه صنعت مشهد شویم.

وی در پایان درباره بازی با آویژه صنعت مشهد گفت: آویژه صنعت یک تیم خوب و سطح بالا از لحاظ مهره ای و از کادر فنی با دانشی هم بهره مند است. نباید هیچ تیمی را دست‌ کم‌ بگیریم. برای ما نه تنها این دیدار بلکه هر بازی حکم فینال دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر