دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دبیرکل هیئت مؤسس دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با آنا:

هوشمندسازی دانشگاه‌ها مورد توجه سیاستگذاران قرار گیرد

هوشمندسازی دانشگاه‌ها مورد توجه سیاستگذاران قرار گیرد
مهدی نوید ادهم گفت: هوشمندسازی دانشگاه‌ها از منظر فرهنگی موضوع بسیار جدی است که باید مورد توجه سیاستگذاران و تسهیل‌گران امر آموزش قرار بگیرد. 
کد خبر : 837195

مهدی نوید ادهم دبیرکل هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا درباره دانشگاه‌های هوشمند بیان کرد: برای حکمرانی مطلوب به منظور دستیابی به دانشگاه هوشمند در گام نخست باید دانشگاه واقعی را آباد کنیم. 

وی افزود: اگر دانشگاه موجود در دانشگاه واقعی و دنیای عینی برای خود رسالت فرهنگی قائل شود و بیش از رسالت‌های آموزشی به بحث فرهنگ و تربیت بیندیشد قطعاً دانشگاه در دنیای مجازی و هوشمند هم به امری که بخواهد دست می‌یابد.

دبیرکل هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: نکته مهم در دنیای مجازی موضوع پلتفرم‌هاست که کمتر به آن توجه می‌شود، دنیای آینده دنیای پلتفرم بوده و سازمان‌های پلتفرمی و مدیریت در دنیای پلتفرمی موضوعیت‌ جدی دارند، به نظر می‌رسد در سال‌های اخیر بیشتر توجهات معطوف به محتوای آموزشی بوده است.

 نوید ادهم اضافه کرد: هوشمندسازی دانشگاه‌ها از منظر فرهنگی موضوع بسیار جدی است که باید مورد توجه سیاستگذاران و تسهیل‌گران امر آموزش در دنیای مجازی قرار بگیرد. 

انتهای پیام/

ارسال نظر