دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
نگاهی به اتفاقات دیدار رفت استقلال - ملوان

از لگد سرمربی استقلال به برانکارد هلال احمر تا حضور تماشاگران در بازی بدون تماشاگر+ عکس و فیلم

از لگد سرمربی استقلال به برانکارد هلال احمر تا حضور تماشاگران در بازی بدون تماشاگر+ عکس و فیلم
دیدار رفت تیم‌های استقلال و هوادار حواشی مختلفی به همراه داشت و از همه مهم‌تر لگد ساپینتو به برانکارد هلال احمر بود.
کد خبر : 828010

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم‌های استقلال و ملوان ساعت ۱۵ پنج‌شنبه ۶ بهمن در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

این دیدار در شرایطی برگزار می‌شود که آبی‌پوشان با ۲۷ امتیاز در رتبه چهارم و قوی سپید انزلی با ۱۸ امتیاز جایگاه یازدهم را به خود اختصاص داده است. دو تیم پیش از ۴۹ بار با هم دیدار کرده‌اند که ۲۴ بار استقلال و ۱۰ مرتبه ملوان برنده شده و ۲۵ بازی با تساوی به پایان رسیده است.

بازی رفت دو تیم در هفته دوم با برتری ۳ بر یک استقلال به پایان رسید و حواشی متعددی را به شرح زیر به همراه داشت:

*ریکاردو ساپینتو بابت حضور افراد غیرمسئول در ورزشگاه به یگان ویژه نیروی انتظامی اعتراض کرد چون تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه را نداشتند.

*سرمربی پرتغالی استقلال که تی‌شرت سفید به تن داشت به خاطر آنکه با لباس بازیکنان ملوان شباهت داشت ناچار به پوشیدن کاور سبز شد. 

بماند///لگد سرمربی استقلال به برانکارد هلال احمر+عکس و فیلم

*ساپینتو به کیفیت چمن ورزشگاه هم معترض بود و با آغاز بازی به تصمیمات سید رضا مهدوی داور بازی اعتراض کرد که تذکر جدی او را به دنبال داشت. حتی با بازیکن ملوان درگیری لفظی داشت که تذکر بعدی داور را به همراه داشت. 

*بیژن طاهری سرپرست استقلال به حضور افراد غیرمسئول معترض شد و پژمان نوری مدیرعامل گفت از روی سکوها باز را نگاه می‌کند و اگر آنها سروصدا داشتند از ورزشگاه بیرون می‌روند.

بماند///لگد سرمربی استقلال به برانکارد هلال احمر+عکس و فیلم

*دراگان اسکوچیچ هنوز سرمربی تیم ملی بود و یکی از تماشاگران ویژه بازی نام گرفت.

*بعد از آنکه ملوان گل اول بازی را به ثمر رساند ساپینتو در اتفاقی دور از انتظار به برانکارد کنار نیمکت تیمش لگد زد و اعتراض کادر پزشکی هلال احمر را به همراه داشت، در پایان بازی سرمربی استقلال سمت کادر پزشکی رفت و از آنها دلجویی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر