دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
عضو شورای شهر تهران:

هنوز چرخ شهرداری تهران در حوزه درآمد غیر نقد از گل خارج نشده است

هنوز چرخ شهرداری تهران در حوزه درآمد غیر نقد از گل خارج نشده است
عضو شورای شهر تهران با اشاره به گزارش صورت حساب ۶ ماهه اول شهرداری تهران، گفت: هنوز چرخ شهرداری تهران در حوزه درآمد غیر نقد از گل خارج نشده و از تحقق ۱۳ درصدی بودجه خارج نشده‌ایم.
کد خبر : 810580
به گزارش خبرنگار حوزه شهری کروه جامعه خبرگزاری آنا، ناصر امانی عضو شورای شهر تهران در نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران درباره گزارش صورت حساب ۶ ماهه اول شهرداری تهران اظهار کرد: شهرداری موفق شده در ۶ ماهه اول سال ۱۵ هزار و ۳۶۳ میلیارد تومان درآمد داشته باشد و ۴۰ درصد کل بودجه را در بخش درآمد محقق کرده و ۲۳۷ میلیارد تومان و ۳ درصد اعتبار بخش واگذاری دارایی سرمایه‌ای را محقق کرده است.
 
وی افزود: در بخش منابع حاصل از واگذاری‌های مالی شهرداری توانسته ۳ هزار ۲۴۳ میلیارد تومان را وصول و نسبت به بودجه کل سال ۸۲ درصد را وصول کند؛ همچنین از ۵۰ هزار میلیارد تومان بودجه مصوب شهرداری بیش از ۱۸ هزار میلیارد تومان و ۳۷ درصد بودجه کل سال را محقق کرده است.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: در فروردین و اردیبهشت ۲ هزار و ۸۳ میلیارد تومان، در خرداد و تیر ۳ هزار و ۳۰۰، در مرداد ماه به ۵ هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان و در شهریور ماه ۴ هزار و ۱۵۰ هزار میلیارد تومان شهرداری تهران میزان وصول داشته و در حوزه عوارض قطع اشجار باید ۱۵۰ میلیارد تومان درآمد کسب می‌کرد مه این میزان افزایش یافته است.

امانی با بیان اینکه در حوزه عوارض کسر پارکینگ نیز ۱۰۰ درصد بودجه محقق شد و نباید این اتفاق رخ دهد گفت: هنوز چرخ شهرداری تهران در حوزه درآمد غیر نقد از گل خارج نشده و از تحقق ۱۳ درصدی بودجه خارج نشده‌ایم.

انتهای پیام/
 

انتهای پیام/

برچسب ها: شهرداری تهران
ارسال نظر