دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
12 مهر 1401 - 10:23
یک عضو شورای شهر:

سند هوشمندسازی شهر تهران به کجا رسید؟

سند هوشمندسازی شهر تهران به کجا رسید؟
یک عضو شورای شهر گفت: شهرداری تهران تا پایان تیرماه مهلت داشته که سند جامع مورد نظر در رابطه با هوشمند سازی را به شورای شهر ارائه دهد، اما هنوز این کار را انجام نداده و سند جامع هوشمند سازی ارائه نشده است.
کد خبر : 808039

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه جامعه خبرگزاری آنا، على اصغر قائمى عضو شوراى اسلامی شهر تهران در نود و چهارمین جلسه شوراى شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود درباره درگاه مجوز‌ها و پنجره خدمات دولت هوشمند اظهار کرد: تا به امروز فقط ۳۱ دستگاه توانسته‌اند خدمات خود را در این سامانه ارائه دهند.

وی با بیان اینکه در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند نیاز به احراز هویت وجود ندارد و با ورود به این سامانه احراز هویت انجام مى شود گفت: شهرداری تهران به پنجره واحد دولت پیوسته است، اما وقتی وارد پنجره پنجره شهرداری تهران می‌شویم متوجه می‌شویم که نیاز به احراز هویت وجود دارد و شهرداری تنها لینک سامانه تهران من را قرار داده است.

قائمى ادامه داد: شهرداری تهران تا پایان تیرماه مهلت داشته که سند جامع مورد نظر در رابطه با هوشمند سازی را به شورای شهر ارائه دهد، اما هنوز این کار را انجام نداده و سند جامع هوشمند سازی ارائه نشده است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته