دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
حجت‌الاسلام معرفت:

ولایت در جامعه سبب اتحاد و انسجام شده است

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند عنوان کرد: ولایت در جامعه سبب اتحاد و انسجام شده است.
کد خبر : 669440
معرفت

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مرند به مناسبت فرارسیدن «دهه ولایت» ویژه‌برنامه‌ای با حضور محمدحسین صادقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند، معاونان، کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند برگزار شد.


معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند در این نشست اظهار کرد: اهمیت روز عید غدیر به این دلیل بوده که اثبات ولایت و امامت حضرت علی علیه‌السلام در این روز اتفاق می‌افتد و از اهداف دین مبین اسلام و تکمیل رسالت پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله و سلم است و ولایت در جامعه سبب اتحاد و انسجام شده و آحاد مردم و جامعه باید قدردان نعمت ولایت باشند.


ولایت در جامعه سبب اتحاد و انسجام شده است


حجت‌الاسلام عبادالله معرفت افزود: غدیر، ادامه حکومت الله به دست انسان‌های شایسته است و وظیفه داریم در راه احیای امر اهل بیت علیه‌السلام و معرفی غدیر به جهانیان به کار گیریم تا همگان از این چشمه جوشان سیراب و برخوردار شوند.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند هم تبیین کرد: غدیر صرف بازگویی یک واقعه تاریخی نیست، بلکه امتداد یک شعاع نورانی است که مرزهای جغرافیایی و گذشت زمان را درنوردیده و به ما رسیده و تا همیشه تاریخ ادامه خواهد داشت و پرنورتر از قبل خواهد درخشید و آن نور ولایت است.


محمدحسین صادقی با توجه به برنامه‌ها، اهداف و اقدامات و فعالیت‌های انجام یافته در دانشگاه آزاد اسلامی مرند بیان کرد که این دانشگاه واحد برتر دانشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی است.


انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

انتهای پیام/

ارسال نظر